گردشگري دلتا

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 4 تهران

با اجاره آپارتمان در منطقه 4 مي توانيد از شرايط زندگي در محله‌هايي مانند پاسداران، شهرك اميد، گلستان، بوستان و بسياري ديگر بهره مند شويد.
اجاره آپارتمان در منطقه 4

منطقه 4 تهران، از جمله مناطقي است كه از نظر امكانات عمومي همچون مراكز تفريحي و فضاهاي سبز، داراي رتبه قابل قبولي است و با برخورداري از بيش از 25 بوستان شرايط خوبي را به لحاظ پوشش گياهي براي ساكنان اين محدوده به وجود آورده است. اگر قصد اجاره آپارتمان در منطقه 4 شهر تهران را داريد با مجله دلتا همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا از مراكز فرهنگي اين محدوده مي توان به فرهنگسراي اشراق و هنگام و از ايستگاه هاي متروي آن به ايستگاه متروي تهرانپارس، خواجه عبدالله انصاري، شهيد زين‌الدين و متروي فرهنگسرا اشاره كرد.

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 4

بررسي آگهي‌هاي اجاره آپارتمان در منطقه 4 پايتخت نشان مي‌دهد؛ در اين منطقه مي‌توان با وديعه كمتر از ۱۰۰ ميليون تومان و اجاره‌بهاي زير ۲ ميليون تومان، آپارتمان اجاري مناسب سكونت پيدا كرد.

نگاهي به آگهي آپارتمان‌‌هاي اجاري عرضه شده در بازار اجاره پاييزي در منطقه چهار نشان مي‌دهد؛ آپارتمان‌هاي اجاري به بهاي رهن هر متر مربع يك ميليون و ۵۰۰ تا يك ميليون و ۷۰۰ هزار تومان به سادگي قابل دسترسي بوده و عموم آپارتمان‌هاي مصرفي با قيمت‌هاي مناسب عرضه شده‌اند. در اين بين رويه قيمت‌گذاري اجاره آپارتمان‌هاي نوساز از موارد استثنا به شمار مي‌رود، چراكه قيمت‌گذاري آنها اغلب حبابي و بيش از سطح مورد انتظار است.

در اين منطقه تعداد آپارتمان‌هاي زير ۷۰ مترمربع عرضه شده به مراتب بيشتر از ساير مناطق است و در نتيجه مي‌تواند محل مناسبي براي جست‌وجوي متقاضيان آپارتمان‌هاي كوچك‌متراژ به خصوص زوج‌هاي بدون فرزند باشد.

نكته جالب در بررسي آگهي‌هاي موجود در بازار اجاره منطقه چهار اين است كه علي‌رغم تصورات از بازار اجاره پاييزي مبني بر وجود موارد پيشنهادي نامناسب و غيربرخوردار از امكانات ضروري، در بازار رهن و اجاره پاييز امسال اتفاقا آگهي‌هاي داراي امكانات كامل از قبيل آسانسور، پاركينگ و انباري نيز همچنان در صف واگذاري قرار دارند.

اجاره آپارتمان

 

همچنين بخوانيد:

چرا اجاره سوييت ساعتي مشتري دارد؟

تحويل مسكن مهر تهران تا سال 99

وام مسكن مشكلات را بيشتر مي‌كند


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۲:۴۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :