گردشگري دلتا

خريد آپارتمان در محله مجيديه

محله‌ي مجيديه از محله‌هاي پرطرفدار شرق تهران براي سكونت است.
خريد آپارتمان در مجيديه

محله مجيديه با دسترسي مناسب خود به چند بزرگراه اصلي شهر و وجود آپارتمان‌هايي با متراژ متنوع، شهروندان بسياري را به خود جذب كرده است. اگر قصد خريد آپارتمان در مجيديه را داريد با مجله دلتا همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا محله‌ مجيديه تهران از طريق بزرگراه رسالت، به دو بخش مجيديه شمالي و جنوبي تقسيم شده است كه هر كدام بخشي از دو منطقه شهرداري تهران هستند. مجيديه شمالي و مجيديه جنوبي به ترتيب در مناطق 4 و 8 شهرداري تهران قرار دارند.

مجيديه در تاريخ

از آنجا كه اين محله در گذشته زمين‌هايي مناسب كشاورزي نداشته است، ساكنان زيادي هم نداشته است. با رشد شهرنشيني ، هموطنان ارمني از ابتداي دهه 30 شروع به ساخت و ساز در اين محله كردند؛ از اين رو، نسبت به ديگر محله‌ هاي قديمي تهران، مجيديه از قدمت كمتري برخوردار است. نام اين محله از نام عبدالمجيد بختيار (مجيد خان بختيار) نماينده مجلس شوراي ملي كه در اين منطقه زندگي مي‌كرد، گرفته شده است، نام محله اميريه تهران نيز از نام عموي او لطفعلي خان اميرمفخم برگرفته شده است.

چگونه به مجيديه برويم؟

محله مجيديه از شمال با بزرگراه شهيد زين‌الدين، از جنوب با مسيل باختر، از شرق با خيابان كرمان و از غرب با بزرگراه صياد شيرازي هم جوار است. روي هم رفته، مجيديه، محله‌ي خوش مسيري به حساب مي‌آيد. اگر با اتومبيل شخصي تردد مي‌كنيد، به بزرگراه‌هاي رسالت، زين الدين و صياد شيرازي دسترسي بسيار مناسبي خواهيد داشت. ايستگاه‌هاي مترو خواجه عبدالله و صياد شيرازي نيز شما را به مجيديه خواهند رساند. ضمن اينكه ايستگاه گلبرگ هم براي ساكنان بخش شرقي محله مجيديه مناسب است. اتوبوس هاي تندرو پايانه بيهقي _دانشگاه علم و صنعت حمل و نقل در اين محله را پوشش داده و در دو ايستگاه ميدان رسالت و چهارراه پاسداران به اين محله خط تاكسي وجود دارد.

آپارتمان مجيديه

اولين‌هاي مجيديه

تعداد چشمگير قنادي و مغازه‌هاي فروش مواد پروتئيني از چيزهايي است كه در محله مجيديه شما را متعجب خواهد كرد. پيشينيه اين مغازه‌ها به سال‌هاي ابتدايي اقامت ارمني ها در محله مجيديه برمي‌گردد. گفته شده است  كه توليد كالباس و سوسيس با ورود هموطنان ارمني  به ايران آغاز شده و رونق گرفته است .

مراكز خريد و تفريحي

مركز خريد دنياي نور در مجاورت بزرگراه رسالت يكي از مراكز خريد شاخص در محله مجيديه است. از مراكز تفريحي نيز مي‌توان به بوستان خانعلي واقع در خيابان هدايتي، بوستان دهقان نبش خيابان دهقان، بوستان شهيد جهان پناه واقع در خيابان منصوري و بوستان مجيديه واقع در خيابان منصوري اشاره كرد.

قيمت ملك

دسترسي مناسب مجيديه به خيابان‌ها و بزرگراه‌هاي تهران، آن را به يكي از محله‌هاي پرتراكم تهران تبديل كرده است. اگرچه سونامي ساخت و ساز و تخريب خانه‌هاي قديمي و ويلايي در مجيديه بافت غالب منطقه را نوساز و بزرگ‌متراژ كرده است، اما هنوز هم در اين محله مي‌توان آپارتمان‌هايي با متراژ كوچك  پيدا كرد؛ از اين لحاظ مجيديه مي‌تواند براي دانشجويان و زوج‌ هاي بدون فرزند انتخاب خوبي باشد. به دليل وجود تراكم در بافت مسكوني و وجود آپارتمان‌ هايي با متراژ هاي متنوع، خريد و فروش آپارتمان در مجيديه با قيمت‌هايي معقولي انجام مي‌شود. واحدهايي كه در دفتر مشاوران املاك آگهي شده‌اند نشان مي‌دهند كه در اين محله، قيمت آپارتمان از هر متر مربع، 11 ميليون تومان به هر متر مربع 22 ميليون و 500 هزار تومان مي‌رسد. براي خريد آپارتمان در محله مجيديه اينجا كليك كنيد.

همچنين بخوانيد:

خريد خانه در پيروزي ؛ محله خوش مسير شرق تهران

خريد آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترين شرايط

خريد آپارتمان با 400 ميليون در منطقه 2 تهران


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۲:۰۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :