گردشگري دلتا

رهن و اجاره آپارتمان در محله هفت تير

محله هفت تير بخشي از منطقه ۷ تهران است كه به دليل وجود واحدهاي تجاري و مسيرهاي دسترسي متنوع يكي از محله‌هاي سرزنده تهران به شمار مي‌رود.
رهن و اجاره آپارتمان در هفت تير

محله هفت تير به دليل وجود مراكز تجاري و اداري و همچنين دسترسي آن به خيابان هايي مانند كريمخان، مفتح و بزرگراه مدرس يكي از محله‌هاي پرتردد در طول روز است. اگر قصد رهن و اجاره آپارتمان در محله هفت تير را داريد با مجله دلتا همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا توسعه محله هفت تير پيش از انقلاب آغاز شد. به همين سبب در مواجهه با اين محله باخانه‌هاي قديمي و زيباي بسيار زيادي رو‎به‎رو خواهيد شد. اين خانه‌ها همگي مناسب زندگي هستند. اگر اولويت شما دسترسي مطلوب به مركز شهر باشد، اين محله انتخاب خوبي است.

اين محله به عنوان يكي از شلوغ‌ترين محله‌هاي تهران شناخته مي‌شود. دليل آن هم بسيار واضح است. از ميدان هفت تير به نقاط مختلف شهر مي‌توانيد سفر كنيد. دليل ديگر اين شلوغي شكل كلي ميدان ۷ تير است. فضاي خياباني و اندازه خيابان‌ها به هيچ‌وجه يكسان نيست. اما اگر به كوچه پس‌كوچه‌هاي محله سر بزنيد، فضا خلوت‌تر و مناسب زندگي خواهد شد.

چگونه به هفت تير برويم؟

اصلي‌ترين قسمت از امكانات اين محله كه به آن اشاره كرديم، دسترسي آن است. ايستگاه اصلي اين محله بخشي از خط مترو تجريش – كهريزك است. از شرق ميدان امكان دسترسي به كريمخان و ميدان وليعصر وجود دارد. شمال و جنوب هم به مفتح و مدرس دسترسي خواهيد داشت. همين باعث شده كه محله ۷ تير يك نقطه مهم در مركز شهر باشد.

مراكز خريد

در اين محله دسترسي تجاري خوبي هم خواهيد داشت. كمي مانده به ابتداي مفتح شمالي، هايپرماركت ياس قرار دارد. اين فروشگاه انواع و اقسام محصولات را به فروش مي‌رساند. موسسات آموزشي مختلفي از آموزش زبان گرفته تا آموزش‌هاي تخصصي‌تر در محله ۷ تير مشغول به فعاليت هستند. اگر از ميدان به سمت كريمخان برويد، با كافه‌ها، كتابفروشي‌ها و رستوران‌هاي متنوعي روبرو مي‌شويد. نشر چشمه، هنوز و ثالث همگي در اين خيابان مستقر هستند. دسترسي خوبي به خيابان ايرانشهر و خانه هنرمندان ايران خواهيد داشت. سينما پايتخت در ابتداي خيابان مفتح هم مكان خوبي براي تماشاي فيلم‌هاي تازه است. اگر به هنر علاقه داريد، گالري شيرين در امتداد خيابان فراهاني است. در كل مي‌توان گفت كه محله ۷ تير امكانات دسترسي، فرهنگي، تجاري و آموزشي خوبي در اختيار دارد. مطمئنا اين محله با چنين مشخصاتي ‌مي‌تواند براي تمام اعضاي خانواده مناسب باشد.

اجاره آپارتمان در هفت تير

قيمت اجاره خانه در اين محله

محله هفت تير گزينه‌هاي فراواني را در اختيار شما قرار خواهد داد. در اين محله شما با خانه‌هاي قديمي و خانه‌هاي نوساز مواجه خواهيد شد. از نظر متراژ هم گستردگي فراواني وجود دارد. پس بهتر است كه با درك خواسته‌هاي خود درپي منزلي مناسب بگرديد و بودجه خود را فراموش نكنيد. قيمت خانه به متغيرهاي فراواني بستگي دارد. امكانات واحد مسكوني، سن بنا و شكل بنا هم اهميت زيادي دارند. اما در پايان دو فاكتور متراژ و موقعيت قرارگيري خانه بيشترين اهميت را دارد. اجاره‌بها مناطق مختلف تهران هر سال تفاوت پيدا مي‌كند و بالاتر مي‌رود. محله ۷ تير هم در چند ماه اخير شاهد افزايش در نرخ اجاره‌بها بوده است. اگر قصد زندگي در محله هفت تير را داريد، احتمالا مي‌توانيد يك گزينه مناسب با بودجه خود پيدا كنيد. اين محله امكانات گسترده‌اي دارد كه آن را تبديل به يكي از بهترين نقاط براي زندگي كرده است. محله هفت تير مي‌تواند بهترين گزينه براي دفتر كار شما نيز باشد. براي اطلاعات بيشتر از رهن و اجاره آپارتمان در هفت تير با موقعيت اداري اينجا كليك كنيد.

همچنين بخوانيد:

خريد خانه در پيروزي ؛ محله خوش مسير شرق تهران

خريد آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترين شرايط

خريد آپارتمان با 400 ميليون در منطقه 2 تهران


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۱:۴۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :