گردشگري دلتا

درخشش آژانس دلتا 5 در مهرماه 98

در جشن ماهانه هلدينگ دلتا كه شنبه چهارم آبان‌ماه 98 برگزار شد آژانس 5 به عنوان آژانس برتر دلتا در مهرماه 98 معرفي شد.
جشن ماهانه دلتا

جشن ماهانه هلدينگ دلتا با حضور محمد تقوي مدير عامل اين هلدينگ روز شنبه چهارم آبان‌ماه برگزار شد. در اين مراسم، آژانس دلتا 5 برترين آژانس دلتا در مهرماه 98 معرفي شد و آژانس‌هاي  2×2 ، 850 و 44 به ترتيب مقام‌هاي دوم تا چهارم را كسب كردند.

به گزارش مجله دلتا محمد تقوي ضمن اشاره به اهميت ويژه اين رويداد ماهانه از تلاش و جديت مديران ، مسئولان و كاركنان آژانس دلتا 5 و ساير آژانس‌ ها قدرداني كرد و اظهار داشت: ظرفيت موفقيت در گروه دلتا بسيار بالا است و افتخار دلتا اين است كه با زيرمجموعه‌ هاي با صداقت رفتار مي‌كند.

پارسا تقوي معاون معاملاتي آژانس هاي گروه دلتا نيز در اين مراسم با صحبت در خصوص فضاي رقابتي سالمي كه در آژانس ايجاد شده است گفت: مهم ترين اتفاقي كه اكنون در اين مجموعه شاهد آن هستيم مشاركت اكثريت كاركنان در انجام دادن معاملات به واسطه اين رقابت سالم است.

پوريا كهنسال، مدير معاملات آژانس دلتا 5 نيز در جشن ماهانه دلتا در سخناني اظهار داشت: امروز علاوه بر اينكه هلدينگ دلتا به عنوان يك برند معتبر در همه جاي كشور شناخته مي‌شود، نام محمد تقوي خود يك برند است.

وي ادامه داد: شغل ما كه در زمره مشاغل خدماتي قرار دارد نقش مهمي را در جامعه ايفا مي‌كند. شايد جان افراد در دست ما نباشد، اما ما امانت‌ دار دارايي آن‌ها هستيم و يك مشاور خوب مي‌تواند نقش كليدي در زندگي افراد داشته باشد. از اين دريچه به حرفه خود نگاه كنيم كه خدمتگزار مردم هستيم و بايد با مشتريان خود صادق باشيم.

همچنين بخوانيد:

اوراق تسهيلات مسكن؛ بايد ها و نبايد ها

ميانگين قيمت خريد خانه در تهران

قيمت آپارتمان در تهران؛ 13 ميليون تومان

آيا واجد شرايط طرح ملي مسكن هستيد؟


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۶:۰۳ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :