گردشگري دلتا

نكات خريد آپارتمان در صادقيه

 صادقيه يا همان آرياشهر سابق از مناطق مرفه‌نشين تهران است كه محله‌ هاي صادقيه، صادقيه شمالي، ارمكان و بلوار فردوس را در خود جاي داده است.
خريد آپارتمان در صادقيه

دسترسي آسان و همچنين وجود مراكز فرهنگي، تجاري و تفريحي به‌عنوان يكي از معيارهايي كه متقاضيان خريد خانه به آن توجه دارند، صادقيه را به يك منطقه پر رفت و آمد و داراي مزيت رقابتي در شهر تهران تبديل كرده است. فكر مي كنيد با خريد آپارتمان در صادقيه از چه امتيازات ديگري برخوردار خواهيد شد؟ در اين مطلب با ما همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا صادقيه از غرب با بلوار فردوس، از شرق با محله ستارخان، از جنوب با آزادي و از شمال با محله پونك همسايه است. چشم‌انداز زيباي كوه و آب‌ و هواي مناسب باعث شده تا متقاضيان خريد يا رهن و اجاره خانه، به ويژه افرادي كه محل كار آن‌ ها در نزديكي شهر تهران و شهرك‌ هاي صنعتي و كارخانه‌ هاي واقع در اتوبان تهران_ كرج است، به شرط داشتن نقدينگي كافي، صادقيه را براي اقامت به مناطق شرقي تهران ترجيح دهند.

دسترسي به صادقيه

صادقيه به بزرگراه‌ هاي حكيم، آيت الله اشرفي اصفهاني، محمدعلي جناح، شيخ فضل الله نوري، جلال آل احمد و يادگار امام و همچنين بلوار مرزداران و خيابان ستارخان راه دارد و از اين لحاظ مي‌تواند براي افرادي كه با اتومبيل شخصي در سطح شهر تردد مي‌كنند، منطقه اسكان مناسبي باشد.

ايستگاه متروي صادقيه واقع در ضلع جنوب غربي فلكه دوم صادقيه، با قرار گرفتن در دو خط 2 و 5 متروي تهران، مسير ارتباطي تهران -كرج (مترو گلشهر) است. ايستگاه تاكسي سازمان آب از مبدا صادقيه به مقاصد متفاوت شهر هم از ديگر راه هاي ارتباطي دسترسي اين منطقه به ساير مناطق است. علاوه بر راه‌هاي ارتباطي ذكر شده سامانه اتوبوسراني تندرو دانشگاه علوم و تحقيقات هم در اين محله فعاليت مي‌كند.

مراكز خريد

مهم ترين مراكز خريد صادقيه مركز خريد گلديس، واقع در فلكه دوم صادقيه و ابتداي خيابان ستارخان است كه در نزديكي آن مراكز خريدي مثل افق، تهراني و سامان قرار دارند. همچنين بازار سنتي ستارخان در بزرگراه يادگار امام، مركز خريد شاخص ديگر اين ناحيه است.

قيمت ملك

قيمت ملك در اين منطقه بسته به سن بنا، موقعيت ساختمان (مسكوني و اداري) و كاربري ملك (ويلايي، آپارتمان و سوئيت) و … تغيير مي‌كند و از يك متر مربع 14 ميليون تومان شروع شده و به هر متر مربع 28 ميليون تومان هم مي‌رسد. در جدول زير نمونه قيمت‌ هاي پيشنهادي آپارتمان در منطقه صادقيه ارائه شده است.

 

             منطقه                         متراژ(متر)                        عمربنا (سال)                        قيمت كل 

صادقيه خيابان گلناز

106 2 1.767.000.000

صادقيه خيابان خسرو جنوبي

70 نوساز

1.330.000.000

صادقيه بلوار گلاب

75

نوساز

1.350.000.000

صادقيه فلكه اول

142 22

1.846.000.000

صادقيه فلكه دوم

95 14

1.400.000.000

صادقيه خيابان ستارخان

100 16

1.320.000.000

صادقيه خيابان صالحي

138 3

2.484.000.000

صادقيه سازمان آب 82 2

1.312.000.000

 

براي دريافت اطلاعات بيشتر از شرايط خريد آپارتمان در صادقيه اينجا كليك كنيد.

همچنين بخوانيد:

نكات خريد آپارتمان در اميرآباد

خريد آپارتمان در ستارخان ، محله اي خاص براي صاحبخانه شدن!

خريد آپارتمان در ظفر ؛ محله پرطرفدار تهران


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۱۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :