گردشگري دلتا

نكات خريد آپارتمان در اميرآباد

محله اميرآباد يكي از محله‌هاي اصيل تهران است كه دستور ساخت آن در زمان قاجار توسط ميرزا تقي خان اميركبير صادر شده است.
خريد آپارتمان در اميرآباد

اميرآباد در فاصله ۵ كيلومتري شمال غربي شهر تهران قرار دارد و وجود مراكز تفريحي نوستالژيك، مراكز فرهنگي و اداري، كافه‌ها و موزه‌ها، اين محله را به يكي از مناطق پرطرفدار و پر رفت و آمد تهران تبديل كرده است. اگر قصد خريد آپارتمان در اميرآباد را داريد با ما همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا اميرآباد را همه با پارك لاله مي‌شناسند. اين پارك از پارك‌هاي قديمي و زيباي شهر تهران است. از مراكز فرهنگي شاخص در محله‌ي اميرآباد نيز مي‌توان به موزه هنرهاي معاصر، از موزه‌هاي سرشناس ايران اشاره كرد كه در مجاورت پارك لاله قرار دارد. موزه فرش نيز در ضلع شمالي پارك لاله و در تقاطع خيابان كارگر شمالي و خيابان فاطمي قرار گرفته است. بازارچه سنتي پارك لاله هم پاتوق بسياري از سنتي‌ پسندهاست.

امير آباد

 

چگونه به اميرآباد برويم؟

امير آباد تهران در محاصره بزرگراه‌هاي شهيد همت، كردستان، شهيد حكيم و شهيد چمران است. پايانه اتوبوسراني معين_شهرك والفجر و ميدان وليعصر_شهرك والفجر دسترسي به اين محله را براي شما آسان مي‌كند. ايستگاه‌هاي مترو ميدان انقلاب و دانشگاه شهيد مدرس از ديگر نقاط حمل‌ و نقل عمومي براي رفتن به اميرآباد است. علاوه بر اينها، خطوط تاكسيراني ميدان انقلاب شما را در رسيدن به محله اميرآباد ياري خواهند كرد.

بافت محله

يكي از نكات جالب در مورد بافت منطقه اميرآباد وجود خانه‌هاي ويلايي و حياط دار در كنار آپارتمان‌هاي نوساز است. تعدد مراكز اداري نيز اين محله را به يكي از محله‌هاي پرتردد تهران تبديل كرده است، به‌ويژه كه مجموعه خوابگاهي بزرگ كوي دانشگاه، در انتهاي كارگر شمالي قرار دارد و از شاخص‌ترين بخش‌هاي محله اميرآباد است. در كنار خوابگاه‌هاي كوي دانشگاه ساختمان‌هاي رفاهي، صنفي و اداري نيز در محوطه‌ي كوي قرار دارند.

قيمت ملك

قيمت ملك در اين منطقه از  متري 12 ميليون تومان تا متري 20 ميليون تومان متفاوت است و بسته به سن بنا، موقعيت ساختمان (مسكوني و اداري) و كاربري ملك (ويلايي، آپارتمان و سوئيت) و …قيمت آن تغيير مي‌كند. براي دريافت اطلاعات از شرايط خريد آپارتمان در اميرآباد ايــــنجـــا را كليك كنيد.

همچنين بخوانيد:

خريد آپارتمان با 400 ميليون در منطقه 2 تهران

خريد ويلا در شمال با 200 ميليون تومان!


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۰۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :