گردشگري دلتا

آيا در پاسداران، تهرانپارس و نارمك به دنبال خانه هستيد؟

محله‌هاي پاسداران، تهرانپارس و نارمك به نسبت ديگر مناطق تهران از محله‌هاي پرطرفدار براي خريد يا رهن و اجاره ملك هستند.
خريد آپارتمان در شرق تهران

اگر به دنبال خريد آپارتمان در شرق تهران هستيد؛ پيشنهاد مي‌كنيم پيش از اينكه به محله‌هاي پاسداران، تهرانپارس و نارمك سري بزنيد در اين مطلب با ما همراه باشيد.

به گزارش مجله دلتا از ويژگي‌هاي هر منطقه كه يك خريدار آپارتمان يا مستاجر را به سمت آن جذب مي‌كند؛ حداقل و حداكثر ميزان اجاره‌بها در منطقه و ميزان دسترسي آن به سيستم‌هاي حمل و نقل عمومي، امكانات تفريحي و مراكز تجاري است. پاسداران، تهرانپارس و نارمك به دليل برخورداري از همين ويژگي‌ها از محله‌هاي پرطرفدار در تهران هستند.

 آپارتمان در پاسداران

پاسداران

پاسداران با نام قديم نام سلطنت آباد در شمال شرق تهران قرار دارد و جزو محله‌هاي گران تهران به شمار مي‌آيد. بايد بدانيد اجاره آپارتمان در پاسداران با جيب خالي امكان ندارد. براي رهن كامل در اين محله بايد حداقل ۴۰۰ ميليون تومان نقد داشته باشيد. رهن و اجاره ملك در پاسداران نيز بسته به ميزان وديعه، متغير است. احتمالا با ۳۰۰ ميليون تومان وديعه و ۵ ميليون تومان اجاره، بتوانيد در اين منطقه زندگي كنيد.

اين محله واقع در نيمه شمالي تهران، دسترسي خوبي به ايستگاه مترو نوبنياد دارد و به راحتي مي‌توانيد با تاكسي و سامانه اتوبوس تندرو تهران به اين محله تردد كنيد. امكانات رفاهي و تجاري در پاسداران نيز به اندازه‌اي هست كه افراد بسياري را براي خريد آپارتمان در شرق تهران به اين منطقه ترغيب كند.

 آپارتمان در تهرانپارس

تهرانپارس

محله تهرانپارس به دليل نزديكي به پارك ملي خجير، بوستان جنگلي سرخه‌حصار، ياس فاطمي و لويزان، از محله‌هاي خوش آب‌ و هوا و نسبتا گران تهران است. البته آپارتمان‌هاي اين منطقه از تنوع قيمتي خوبي نيز برخوردار هستند. براي رهن آپارتمان در تهرانپارس بايد حداقل ۱۰۰ تا بيش از ۲۰۰ ميليون تومان و براي اجاره بها نيز از ۱.۵ ميليون تومان تا بيش از ۳ ميليون تومان را در نظر گرفته باشيد.

از امكانات حمل و نقل عمومي تهرانپارس مي‌توان به ايستگاه‌هاي خط ۲ مترو (فرهنگسرا به صادقيه) با نام‌هاي ايستگاه مترو شهيد باقري (در تقاطع بزرگراه باقري و رسالت) و ايستگاه مترو تهرانپارس (در تقاطع بزرگراه رسالت و خيابان ۱۲۳) و ايستگاه مترو فرهنگسرا (خيابان جشنواره، مقابل فرهنگسراي اشراق) اشاره كرد. از نظر مراكز اداري و تجاري نيز اين محله از موقعيت‌هاي پرطرفدار شهر تهران است.

 آپارتمان در نارمك

 نارمك

اگر به دنبال يك آپارتمان در يكي از مناطق خوش آب و هواي سردسيري در تهران هستيد كه قيمت آن چندان هم سر به فلك نزند، محله نارمك يكي از بهترين گزينه‌ها است. آگهي‌هايي كه به تازگي به دست مشاوران املاك اين منطقه رسيده نشان مي‌دهد كه شما مي‌توانيد با وديعه ۲۰ ميليون توماني و ماهي ۲ ميليون تومان اجاره، يك آپارتمان ۷۰ متري در اين محله پيدا كنيد.

محله نارمك يكي از محله‌هاي خوش‌مسير تهران است كه از طريق خط يك سامانه اتوبوس تندرو تهران (تهرانپارس – ميدان آزادي)، خط سه سامانه اتوبوس تندرو تهران (پايانه علم و صنعت – پايانهٔ خاوران)، خط پنج سامانه اتوبوس تندرو تهران (پايانه علم و صنعت – پايانه بيهقي) قابل دسترسي عمومي است. همچنين با خط دو متروي تهران و پنج ايستگاه فدك، گلبرگ، سرسبز، علم و صنعت و باقري نيز به نارمك مي‌رسيد. اين منطقه دسترسي خوبي به تاكسي و اتوبوس واحد نيز دارد. ضمن اينكه با زندگي در نارمك خيالتان از بابت دسترسي به مراكز تجاري و خوش‌قيمت راحت باشد.

 

همچنين بخوانيد:

تمايل موجران ؛ رهن كامل نه ؛ فقط اجاره!

تحرك نسبي دربازار مسكن پايتخت


برچسب: خبر,گزارش,مسكن,مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۴:۴۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :