گردشگري دلتا

مهلت دو ماهه به مالكان مسكن مهر پرديس

مالكان مسكن مهر پرديس حداكثر ۲ ماه فرصت دارند تا نسبت به تكميل آورده‌هاي نقدي خود اقدام كنند.
مسكن مهر پرديس

مدير اجرايي مسكن مهر پرديس اعلام كرد: مالكان مسكن مهر اين شهر فقط ۲ ماه فرصت دارند تا نسبت به تكميل آورده‌هاي نقدي خود اقدام كنند.

به گزارش مجله دلتا مالكان متعاقبا مي‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الكترونيك مسكن مهر و اخذ نوبت اينترنتي در موعد مقرر، نسبت به دريافت قرارداد پنج برگي اقدام كنند.

علي اصغر جاودان فر، با بيان اينكه پيش از اين بالغ بر ۵۰ هزار نسخه قرارداد پنج برگي در اختيار مالكان قرار گرفته است اظهار داشت: هم اكنون نيز حدود ۲۰ هزار نسخه قرارداد پنج برگي آماده تحويل به متقاضيان است. مراحل و نحوه تحويل قراردادهاي پنج برگي به بقيه متقاضياني كه در ۶ ماهه نخست سال جاري، انتخاب واحد آنها انجام شده، اطلاع رساني خواهد شد.

مدير اجرايي مسكن مهر پرديس ادامه داد: طي ماه هاي اخير بيش از هشت هزار متقاضي به انتخاب واحدهاي خود اقدام  كرده‌اند، اما تاكنون به رغم اطلاع رساني‌هاي مكرر براي انتخاب واحد متقاضيان فاقد جانمايي، به دلايل مختلف هنوز بالغ بر ۶۰۰ متقاضي براي جانمايي واحد در فازهاي مختلف مراجعه و اقدام نكرده اند.

هشدار به مالكان مسكن مهر پرديس

وي با اشاره به خريد و فروش مسكن مهر در خارج از فرآيند اداري، افزود: توصيه ما اين است كه كليه خريداران و فروشندگان مسكن مهر پرديس، فرآيند نقل و انتقال خود را صرفا با قرارداد پنج برگي و از طريق سامانه نقل و انتقال ثانويه مستقر در مسكن مهر پرديس انجام دهند. متاسفانه خريداران مسكن مهر به هشدارها توجهي ندارند و با صورتجلسات انتخاب واحد كه واجد شرايط نقل و انتقال است، اقدام به خريد و فروش مي كنند.

وي در ادامه ضمن تاكيد بر اطمينان متقاضيان از اصالت صورت جلسات خاطرنشان كرد: به دليل ناآگاهي برخي از متقاضيان، يك واحد مسكوني مهر در يكي از فازهاي شهر جديد پرديس به ۱۱ نفر صرفا با ارائه صورت جلسه انتخاب واحد، فروخته شده بود. اين در حالي است كه اين متقاضيان بايد براي اطلاع از اصالت صورت جلسات به كارگزاري مسكن مهر در شركت عمران شهر جديد پرديس مراجعه مي‌كردند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۲:۴۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :