گردشگري دلتا

بورس مسكن مهر راه اندازي مي شود

در مراسم رونمايي و تحويل قرارداد هاي سند تك برگي واحدهاي مسكن مهر، مديرعامل شركت عمران پرديس از راه‌اندازي بورس مسكن مهر خبر داد.
بورس مسكن مهر

در مراسم واگذاري سند عرصه و اعيان مسكن مهر ؛ مدير عامل شركت عمران پرديس از راه‌اندازي بورس مسكن مهر در آينده نزيك خبر داد.

به گزارش مجله دلتا مهدي هدايت، با اشاره به رونمايي از سند تك‌برگي عرصه و اعيان مسكن مهر گفت: تاكنون  10 هزار و 697 قطعه عرصه واحد مسكوني مهر، به ارزش 350 ميليارد تومان به متقاضيان فروخته شده است. منابع حاصل از فروش عرصه در جهت تكميل واحدها و تاسيسات زيربنايي به كار گرفته شده و ارزش افزوده خوبي را براي واحدهاي مسكن مهر در پي داشته است.

وي در اين نشست ضمن اعلام آغاز عمليات اجرايي ساخت متروي پرديس گفت: يكي از اولويت‌هاي شركت عمران پرديس، متروي اين شهر است كه با ورود قرارگاه خاتم اين عمليات از اواخر آبان‌ ماه وارد مرحله اجرايي خواهد شد.

در اين نشست وي از نرخ سود بالاي بانك‌هاي عامل در بازپرداخت وام سخن گفت و اظهار كرد : به‌منظور اتمام پروژه هاي مسكن مهر در زمان مناسب اقدام به دريافت وام از بانك هاي عامل كرده ايم و ظرفيت تبصره 8 قانون بودجه امسال به ما اجازه داد تا هزار ميليارد تومان وام با نرخ سود قابل توجه 18 درصد دريافت كنيم.

راه اندازي بورس مسكن مهر

مدير عامل شركت عمران پرديس در ادامه با اشاره به جلوگيري از سوء استفاده دلالان و ارائه قيمت‌هاي مختلف اظهار داشت: به منظور نظارت بيشتر بر خريد و فروش مسكن مهر با كمك اتحاديه املاك پرديس، قصد راه‌اندازي بورس مسكن را داريم. با اين كار ديگر شاهد فروش واحدهاي مسكن مهر زير قيمت بازار نخواهيم بود. وي افزود: براي جلوگيري از فعاليت دلالان سرپايي، هفته آينده 10 نفر از همكاران حفاظت اراضي شركت عمران، در مقابل در ورودي كارگزاري مسكن مهر مستقر خواهند شد.

مهدي هدايت در نشست رونمايي از اسناد تك‌برگي اعيان و عرصه واحدهاي مسكن مهر شهر پرديس همچنين گفت: تمام اراضي پرديس را از طريق فراخوان و تهاتر با سازندگان، بابت تكميل مسكن مهر واگذار مي‌كنيم و بعد از اتمام پروژه مسكن مهر، يك مترمربع زمين هم براي فروش نخواهيم داشت.

 


برچسب: خبر گزارش مسكن،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۴۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :