گردشگري دلتا

باور كنيد يا نه، اينجا ايران است!

تصاوير زيبا از ايران زيبا ببينيم و به گوشه و كنار ميهن مان سفر كنيم

ايران چهارفصل است. جاذبه‌هاي فرهنگي، تاريخي، طبيعي و عشايري را يك جا دارد. ديدني‌هاي ايران كم نيست! با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد. تا با هم تصاوير زيبا از جاي جاي ايران ببينيم. زيبايي و حس خوب اين تصاوير تقديم به همراهان صفحه گردشگري دلتا.

اينجا شربت خانه ايران مال در تهران است. بعد از روي كار آمدن اسلام در ايران، شراب‌خانه‌ها تغيير كاربري دادند و به شربت خانه تبديل شدند. شربت خانه ايران مال كاملا با الهام از معماري و هنر ايراني- اسلامي طراحي شده است.

تصاوير زيبا

ارگ كريم‌خاني شيراز. ارگ در كنار مجموعه حمام، بازار و مسجد وكيل واقع شده است.

ارگ كريمخاني شيراز

روسري تركمني‌هايي كه در باد مي‌رقصند! روسري تركمني بخشي از پوشش زنان تركمن است و يكي از سوغات و يادبودهاي فاخر استان گلستان به شمار مي‌رود. اين روسري‌ها صادراتي هستند!

روسري تركمني

امامزاده هلال بن علي در آران و بيدگل. آران و بيدگل در استان اصفهان و نزديك كاشان قرار دارد.

باغ سنگي كرمان. اين باغ يكي از ديدني‌هاي استان كرمان به شمار مي‌رود كه تاكنون گردشگران خارجي زيادي را به سوي خود كشانده است.

باغ سنگي

پوشش زيباي زنان ايل قشقايي در مراسم سنتي و آئيني ايل.

پوشش قشقايي

جاده رويايي اسالم به خلخال از نماي بالا. اين جاده يكي از مسيرهاي توريستي پرطرفدار ايران به شمار مي‌رود.

جاده اسالم به خلخال

حمام سلطان امير احمد يكي از جاذبه‌هاي دوست داشتني كاشان به شمار مي‌رود. اين حمام با كاشيكاري‌هاي زيبايي زينت داده شده است.

حمام سلطان اميراحمد

چشم اندازي بي‌نظير از سه خط طلا در زمستان برفي. سه خط طلا به بخشي از راه آهن سراسري شمال به جنوب ايران گفته مي‌شود كه در محدوده جاده فيروزكوه و در محدوده گردنه گدوك قابل ديدن است.

سه خط طلا

دهكده چوبي نيشابور يكي از جاذبه‌هاي اين شهر به شمار مي‌رود. كل اجزاي اين روستا با چوب ساخته شده است. نيشابور در استان خراسان رضوي واقع شده است و به شهر فيروزه‌هاي قيمتي معروف است.

دهكده چوبي


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۰۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :