گردشگري دلتا

اي ايران خانم زيبا

ايران عزيزمان، يكي از قشنگ‌ترين كشورهاي دنياست.
تصاوير زيبا

تصاوير زيبا از ايران ببينيم تا بيش از پيش باورمان بشود اينجا يكي از زيباترين كشورهاي دنياست. براي شما مجموعه‌اي از عكس‌هاي زيبا از گوشه و كنار مرز پرگهر جمع آوري كرديم تا لذت ببريد و با جاهاي ديدني كشورمان بيشتر آشنا شويد. اين تصاوير زيبا روح شما را به رقص وا مي‌دارد. طراوت، زيبايي و انرژي مثبت اين تصاوير زيبا پيشكش همراهان مجله گردشگري پيام دلتا.

اين تصوير جادويي، ساحل بريس در چابهار است. چابهار يكي از مناطق آزاد تجاري و پتانسيل‌هاي ژئوتوريستي ايران به شمار مي‌رود. چابهار خنك‌ترين بندر دنيا لقب گرفته است. بنابراين حتي در تابستان هم به راحتي مي‌توانيد به اين نقطه از ايران سفر كنيد و از زيبايي‌هاي جادويي آن لذت ببريد.

تصاوير زيبا

 

اين تصوير، برج لاجيم در مازندران است. اين برج در محدوده سوادكوه و شهر زيرآب قرار دارد. بد نيست اگر در كنار بهره‌مندي از طبيعت زيباي شمال، از آثار تاريخي آن نيز بازديد كنيد.

تصاوير زيبا

 

اين عكس زيبا دار قالي نيمه بافته را به شما نشان مي‌دهد. قاليبافي يكي از هنرهاي اصيل و فاخر ايراني است و قالي، يكي از اصلي‌ترين سوغات و يادبود ايران به شمار مي‌رود. زيبايي و روح اين تصاوير زيبا تقديم به شما.

تصاوير زيبا

 

بريوني يكي از غذاهاي سنتي اصفهاني‌ها است. در سفر به اصفهان خوردن اين غذاي لذيذ را از دست ندهيد. بريوني براي افراد گياه‌خوار مناسب نيست.

تصاوير زيبا

 

اين عكس فوق العاده، برج طغرل تهران است. ديدني‌هاي تهران را دست كم نگيريد. براي بازديد از آنها زمان اختصاص دهيد. تهران يكي از زيباترين پايتخت‌هاي دنياست.

تصاوير زيبا

 

اين عكس جادويي، تنگه چاهكوه قشم است. دره ستارگان و تنگه چاهكوه يكي از جاهايي است كه بهتر است حتما براي سفر به آن برنامه ريزي كنيد و زيبايي‌هاي آن را ببينيد.

تصاوير زيبا

 

اين عكس زيبا از يكي از ادويه فروشي‌هاي جنوب ايران گرفته شده است. در سفر به جنوب ادويه بخريد و غذاهاي خود را با عطر و طعم جادويي آنها زينت بدهيد.

تصاوير زيبا

 

اين مزرعه شاليزار و باغ خيلي قشنگ، در شمال ايران و استان مازندران قرار دارد. زيبايي آن تقديم به شما.

تصاوير زيبا

 

تركيب قالي ايراني و زعفران ايراني! چه شاهكاري! اين خانم دارد پرچم گل زعفران را از برگ‌هاي آن جدا مي‌كند. زعفران گران‌‎ترين ادويه دنياست.

تصاوير زيبا

 

اين تصوير كليساي سنت استپانوس در آذربايجان شرقي است كه به همراه چند كليساي ديگر در فهرست ميراث جهاني يونسكو به ثبت رسيده‌ است.

تصاوير زيبا


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۰۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :