مجله دلتا

سفر به دور ايران در هشت دقيقه!

عكسهاي زيباي ايران را با هم ببينيم و غرق در لذت شويم.
عكسهاي زيبا

عكس هاي زيبا ببينيم تا چشمان‌مان به زيبايي عادت كند. ايران زيباست. شايد فرصت سفر به همه جاي ايران راحت نباشد. ولي نگران نباشيد. ما در مجله گردشگري پيام دلتا هر هفته عكسهاي زيبا از گوشه و كنار ايران نشان‌تان مي‌دهيم. حس خوب اين عكسها تقديم به همه همراهان صفحه گردشگري پيام دلتا. با ما همراه باشيد تا در هشت دقيقه كل ايران را بپيماييم و از زيبايي‌هاي آن سر شوق بياييم.

روز تعطيل را بايد چگونه آغاز كرد؟ بله درست حدس زديد! با نوش جان كردن يك دست كله پاچه همراه با آب نارنج يا ليموي تازه. صبحي كه اين چنين دلنواز آغاز شود، تضمين مي‌كند كه همه آينده روزهاي قشنگي در راه داريم. پس بياييد صبح خود را اينگونه آغاز كنيم. البته به شرط اينكه چربي خون بالا نداشته باشيم.

عكسهاي زيبا

 

اين تصوير كه از زيبايي چشم را خيره مي‌كند، “خانه تاريخي ملاباشي” در اصفهان است. اين بار كه به اصفهان سفر كرديد، بازديد از آن را در برنامه بگنجانيد.

عكسهاي زيبا

 

اين جاده دلربا، يكي از جاده‌هاي منتهي به ماسال است. ماسال بهشت تابستاني ايران به شمار مي‌رود و تا فرصت باقي است، براي رفتن به آن برنامه بچينيد و از اين عكسهاي زيبا بيندازيد.

اين چترهاي زيبا در بلوار دانشگاه در شهر مشهد قرار دارند و به تنهايي خيايابان را به اين حد و اندازه قشنگ كرده‌اند.

عكسهاي زيبا

ايشان عروس آبشارهاي ايران هستند! بله شما در حال تماشاي آبشار آب سفيد هستيد. اين آبشار در استان لرستان قرار دارد. خنكي اين عكس زيبا بدرقه روزهاي گرم تابستاني شما.

عكسهاي زيبا

 

آخ از اين عكس كه شاعرانگي‌هاي پاييز را در خودش دارد! اين عكس زيبا از خيابان چهارباغ اصفهان است.

عكسهاي زيبا

 

اينجا دزفول و طبيعت اطراف سد دز است. زيباست مگر نه؟

عكسهاي زيبا

اين عكس زيبا يكي از سفره‌خانه‌هاي سنتي جاده چالوس است. تخت‌ها را روي رودخانه كرج زده‌اند. چقدر باصفا و خنك!

عكسهاي زيبا

اين عكس زيبا مربوط به قلعه سريزد در استان يزد است.

عكسهاي زيبا

اين خانم با لباس‌هاي محلي جنوبي اهل جزيره قشم است. در اين تصوير “برقع” را مي‌بينيد كه اين خانم روي صورتش گذاشته است. برقع براي خارجي‌هايي كه به ايران مي‌آيند، جذابيت زيادي دارد. آنها برقع مي‌خرند تا در جشن‌هاي بالماسكه از آن استفاده كنند. لباس‌هاي بندي، به ويژه برقع و شلوار بندري، يكي از جذاب‌ترين سوغات جنوب به شمار مي‌روند.

عكسهاي زيبا

اين هم تصويري شگفت انگيز از جزيره قشم!

عكسهاي زيبا


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۱۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :