مجله دلتا

آخر هفته كجا برويم؟

پيشنهادات تور يك روزه تهران گردي اين هفته رايگان نيستند. بليط مي‌خواهند.
تور يك روزه

آخر هفته كجا برويم؟ كه هم خوش بگذرد و هم حسابي آدرنالين خون‌مان را بالا ببريم؟ در اين قسمت از پيشنهاد تورهاي يك روزه تهران گردي ، قصد داريم تفريحات تهران را به شما معرفي كنيم. تفريحاتي كه همگي هيجان انگيز هستند و ترجيحا بايد با همراهي دوستان‌تان برويد تا بيشتر به شما خوش بگذرد. بامجله گردشگري دلتا همراه باشيد تا با هم درباره هيجان انگيزترين تفريحات تهران بيشتر بدانيم.

تفريحات تهران

شهربازي، محبوب بزرگ و كوچك

لباس‌هاي بيروني‌تان را بپوشيد. شهربازي هاي تهران منتظرتان هستند. شهربازي ها پاي ثابت گردش و تفريح در شهرها هستند. الان هم كه تابستان از راه رسيده و بهترين زمان براي خوش‌گذراني است. معطل چه هستيد؟ با دوست، رفيق يا خانواده‌تان هماهنگ كنيد و هرچه زودتر براي يك روز مفرح و شاد، برنامه‌ريزي كنيد. شهربازي پارك ارم وسيع‌ترين مجموعه شهربازي در پايتخت است. بعد از پارك ملت مشهد، دومين پارك وسيع ايران محسوب مي‌شود. به جز آن شهربازي‌هاي ديگري هم در تهران وجود دارند. درباره آنها بخوانيد و يكي را انتخاب كنيد.

تفريحات تهران

سينماي هزار بعدي!

سينماي پنج بعدي يكي از تفريحات جديد شهرهااست. پايتخت نشين‌ها را هم سر ذوق آورده و خيلي‌ها براي تماشاي فيلم با همه حواس پنجگانه شان، راهي نسل جديد سينماها مي‌شوند. براي به دست آوردن يك تجربه جذاب، سرشار از هيجان و نشاط وصف‎نشدني مي‌توانيد سري به پارك ارم، بوستان نهج‌البلاغه، پارك بسيج و خانه‌كودك پارك ساعي بزنيد. پارك ملت، پارك لاله و پارك پليس كه در محدوده شرق تهران قرار دارد، همچنين، فيلم‌هاي هيجان‌انگيزي را در سينماهاي پنج بعدي خود براي علاقه‌مندان به نمايش درمي‌آورند.

تفريحات تهران

پينت بال؛ بجنگيد و بخنديد

پينت بال كمدي‌ترين جنگ دنياست. تفنگ دست مي‌گيري. با دقت هدفت را نشانه مي‌روي. شليك مي‌كني و ناگهان كلي رنگ به سر و روي هدفت مي‌پاشد. خنده‌دار اينكه هدف، همان دوستت است كه از قبل با او براي جنگيدن قرار گذاشته‌اي. حاصل اين همه پلتيك و استراتژي‌هاي دقيق جنگي، چيزي جز غش غش خنديدن نيست. اصلا اين جنگ براي افزايش شادي و هيجان طراحي شده. مي‌جنگي تا با دشمنت بخندي و لذت ببري. چه چيز بهتر از يك جنگ تمام عيار براي تور يك روزه آخر هفته سراغ داريد؟

تفريحات تهران

كافه برويد و بازي كنيد

اسم ”  كافه هاي بازي روميزي ” به گوش‌تان خورده است؟ خارجي‌ها به آن Board Games Cafe مي‌گويند. اين كافه‌ها نسل جديد تفريحات شهرها هستند. جالب است مگر نه؟ مردم به كافه مي‌روند تا هم چيزي ميل كنند و هم بازي! آن هم اغلب بازي با غريبه‌هايي كه از پيش آنها را نمي‌شناسند! حتي فكر كردن به آن هم بعضي‌ها را هيجان زده مي‌كند. بله درست حدس زديد چه افرادي را: برون‌گراهاي معاشرتي و اجتماعي. تفريح جالبي است مگر نه؟

تفريحات تهران

دلفيناريوم برج ميلاد

دلفيناريوم برج ميلاد سرگرم كننده است. باورتان نمي‌شود؟ برويد. ببينيد. سرگرم شويد و به پيشنهادات گردشگري دلتا ايمان بياوريد. برج ميلاد عزم خود را جزم كرده تا به بهترين مركز تفريحات شهري پايتخت تبديل شود. امكانات و تفريحات مختلفي را هم ايجاد كرده است. دلفيناريوم برج ميلاد يكي از مراكز تفريحي تهران است. اين روزها هم بسيار طرفدار دارد. به ويژه براي خانواده‌هايي كه بچه دارند، جذاب است. آنها تمايل زيادي دارند تا يك روز را در كنار شيرهاي دريايي و دلفين‌هاي برج ميلاد سپري كنند.

تفريحات تهران

بولينگ بازي كردي؟

مي‌دانيد بولينگ چيست؟ پاسخ كوتاه اين است: همان ورزشي كه در كارتن تام و جري زياد ديده‌ايم! هماني كه توپي سنگين را به سمت چند مانع كه شبيه بطري نوشابه‌اند، مي‌غلتانند! اين ورزش بولينگ نام دارد. البته آن موانعي كه بر اثر برخورد توپ به زمين مي‌افتند، شيشه نوشابه نيستند. نام‌شان “پين” است. بولينگ يكي از تفريحات محبوب نسل جديد است. البته بولينگ به همان راحتي كه در كارتن‌ها به نظر مي‌رسد نيست. آداب و رسوم خاصي دارد! باور نمي‌كنيد؟ براي تور يك روزه تهران گردي انتخابش كنيد تا با قوانين آن آشنا شويد.

تفريحات تهران

بپر پايين!

آدرنالين‎افزاتر از بانجي جامپينگ سراغ داريد؟ بعيد مي‌دانم! بانجي جامپينگ همان تفريح هيجان‎انگيزي است كه با بندي كه به مچ پاي‌تان وصل شده، از ارتفاع، سقوط آزاد مي‌كنيد. مثل يويو بالا پايين مي‌رويد و نوعي پرواز بدون بال را در حافظه تاريخي‌تان به ثبت مي‌رسانيد. حتي تصورش هم براي بعضي‌ها ترسناك است. جاهاي زيادي در تهران وجود دارد كه مي‌توانيد برويد و سقوط از ارتفاع را تجربه كنيد. پيشنهاد هيجان انگيزي براي تور يك روزه تهران گردي به نظر مي‌رسد. اينطور نيست؟

تفريحات تهران

به وقت سورتمه سواري

سورتمه دربند، نخستين سورتمه‌اي بود كه در پايتخت با نام سورتمه تهران به راه افتاد و امروزه به نام مجتمع تفريحي سورتمه دربند شناخته مي‌شود. مردم محله به آن سورتمه گلابدره نيز مي‌گويند. اين سورتمه در دامنه كوه‌‌هاي شميران واقع شده است. مي‌توانيد در مسير كوهستاني دربند قدم بزنيد و خوشگلي‌هاي آن حالتان را خوب كند. سورتمه سواري را هم امتحان كنيد. ديگر از يك تور يك روزه تهران گردي چه انتظاري داريد؟

تفريحات تهران


برچسب: مجله دلتا - گردشگري،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۱:۱۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :