امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
مجله دلتا مجله دلتا .

مجله دلتا

آبشار لوه؛ نگين گلستان

آبشار لوه يكي از مقاصد گردشگري در استان گلستان است.

آبشار لوه

بسياري  از ما زماني كه سخن از مسافرت به شمال به ميان مي‌آيد، ياد استان‌هايي  همچون مازندران و گيلان مي‌افتيم، غافل از اينكه در مجاورت همين استان‌ها،  يك استان ديگر با نام گلستان نيز وجود دارد كه هر چند جنبه گردشگري و تفريحي در آن كمتر  از گيلان و مازندران است، اما آب و هواي مطلوب‌تر و شرايط مناسب‌تري جهت  گذران اوقات فراغت خواهد داشت. در ادامه در مجله دلتا شما را با ويژگي‌هاي آبشار لوه آشنا مي‌كنيم.

آبشار لوه در گلستان

چيزي  كه باعث شده است اين آبشار از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار باشد، دسترسي  راحت به آن و همچنين قرار داشتن در كنار يك روستاي زيبا با همين نام است.  آبشار لوه در دل جنگل‌هاي انبوهي از درختان ممرز، افرا و توسكا قرار دارد.  وجود اين درختان در اطراف آبشار باعث شده است مناظر بسيار زيبا و آب و هواي  مطبوعي در كناره‌هاي آبشار لوه مشاهده شود.

اين  آبشار به صورت طبقاتي است و در سه طبقه كوهستاني منظره فوق العاده‌اي را  ايجاد نموده است، چرا كه مسير آب با سرازير شدن آبشار در اين طبقات به صورت  متوالي جريان يافته است.

آبشار لوه آبشار لوه در گلستان

حوضچه‌هاي آبشار لوه

همانگونه  كه در مبحث قبل بيان كرديم، آبي كه از اين آبشار سرايز مي‌شود به صورت  متوالي از صخره‌هاي بالاتر به طبقات پايين‌تر ريخته مي‌شود و در هر طبقه  حوضچه‌هايي را خلق مي‌كند كه قبل از ريختن به طبقه بعدي آب از آن‌ها گذر  مي‌كند.

ارتفاع بلندترين طبقه آبشار  لوه ۱۵ متر است و در نهايت ارتفاع مجموع آبشارها به ۷۰ متر مي‌رسد. در واقع  آنچه با عنوان آبشار لوه ناميده مي‌شود مجموعه‌‌اي از آبشارهاي متصل به  يكديگر است.

بهترين زمان سفر به آبشار لوه در گلستان

آبشارها  و فضاي اطراف آن‌ها در فصل بهار جلوه زيباتر و آب و هواي مطلوب‌تري دارند.  در شهرهاي شمالي نيز چنين قاعده‌اي وجود دارد، بخصوص اينكه استان گلستان  در مقايسه با برخي ديگر از شهرهاي شمالي، آب و هواي مطلوب‌تري نيز دارد.

اگر  در فصل بهار موفق به بازديد از اين آبشار نشديد، در فصل تابستان و پاييز  نيز همچنان از نظر دمايي موقعيت مناسبي جهت بازديد در اختيار خواهيد داشت.

بهترين زمان سفر به آبشار لوه در گلستان

در  فصل زمستان ميزان مسافران به شدت كاهش يافته و آب و هواي سردي در مناطق  شمالي حكم‌فرما مي‌شود. در اين خصوص سعي نماييد پيش از آغاز مسافرت از  وضعيت جوي و آب و هواي منطقه گاليكش در چند روز آينده مطلع گرديد.

لوازمي كه بايد همراه داشته باشيد!

در  طبيعت‌گردي به هر نقطه‌اي كه مد نظر شما باشيد، بايد وسايل خاصي را به  همراه داشته باشيد. لباس مناسب، كفش پياده‌روي، كوله پشتي، غذاهاي سبك و كم  حجم، داروهاي ضروري، دفترچه بيمه درمان، تلفن همراه، آب آشاميدني، پاور  بانك و مقداري پول نقد در كنار كارت‌هاي اعتباري از جمله مهم‌ترين وسايلي  هستند كه در زمان مسافرت و بخصوص طبيعت‌گردي در نقاط مختلف مورد نياز  هستند.

پيشنهاد مطالعه: “پارك جنگلي گيسوم؛ عبور از دالان بهشت را در مجله دلتا بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

جنگل هاي انجيلي؛ طبيعت سوادكوه 

گنبد قابوس؛ بلندترين برج آجري جهان 

جزيره كامچاتكا؛ سرزمين آتش و يخ 

عجيب ترين معبد جهان را بشناسيد 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۵:۲۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

نكات استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي

آينه علاوه بر زيبايي بخشيدن به خانه، به دليل انعكاس نور مي‌تواند به روشن‌تر شدن فضاي منزل و بزرگ‌تر ديده شدن آن كمك كند.

آينه در دكوراسيون داخلي

آينه  از جمله وسايلي است كه به طرق مختلفي مي‌تواند در دكوراسيون داخلي خانه  شما نقش داشته باشد؛ اما اغلب افراد به سادگي از كنار اين وسيله مي‌گذرند و  خيلي از آينه در دكوراسيون داخلي خانه كمك نمي‌گيرند. البته نياز است  بدانيد كه هميشه و همه جا به سادگي نمي‌توان از آينه استفاده كرد و همانند  هر وسيله ديگر، بايدها و نبايدهايي در به كارگيري آينه نيز وجود دارد كه  دانستن آن به شما كمك مي‌كند دكوراسيون بهتري براي خانه خود ايجاد كنيد. در  اين مطلب مجله دلتا مي‌خواهيم نكات مهم درباره استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي را با شما در ميان بگذاريم. با ما همراه باشيد.

آينه دكوري

۱. از آينه هاي بزرگ براي فضاي كوچك استفاده كنيد

آينه  بزرگ عمق بيشتري به يك اتاق كوچك مي‌بخشد؛ بنابراين مي‌تواند گزينه خوبي  براي بزرگنمايي اتاق باشد. اگر اتاق نشيمن كوچكي داريد، يك آينه بزرگ به  ديوار آن بياويزيد يا از يك آينه قدي بزرگ و شيك براي جذاب‌تر كردن فضاي  اتاق استفاده كنيد.

۲. آينه را در نقاط كور خانه نياويزيد

ايده  استفاده از يك يا چند آينه كوچك و بزرگ در خانه مي‌تواند بسيار خوب و  كاربردي باشد؛ اما به شرطي كه مطمئن باشيد آينه‌ را در جايي قرار مي‌دهيد  كه منظره زيبايي را منعكس مي‌كند. استفاده از آينه در نقاط كور خانه هيچ  كاربردي براي شما نخواهد داشت.

دكوراسيون پذيرايي

۳. آينه را در نقطه كانوني اتاق قرار دهيد

يكي  از مهم‌ترين نكات استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي استفاده از آينه در  نقطه صحيحي از خانه يا همان نقطه كانوني است. يك آينه بزرگ يا آينه  دكوراتيو مي‌تواند ايده خوبي براي نقطه كانوني اتاق باشد؛ چرا كه نقطه  كانوني اولين نقطه‌اي است كه هر فردي با ورود به اتاق مي‌بيند. بنابراين  اگر مثلا اتاق پذيرايي كوچكي داشته باشيد با قرار دادن يك آينه بزرگ در  نقطه كانوني آن موجب مي‌شويد افراد با ورود به اتاق با يك فضاي بزرگ و وسيع  روبرو شوند و احساس نكنند در جاي كوچك و تاريك نشسته‌اند.

تزيين ديوار با آينه

۴. بيش از حد از آينه در اتاق خواب استفاده نكنيد

همانطور  كه گفته شد، آينه بايد منظره زيبا و باارزشي را منعكس كند. قرار دادن چند  آينه در گوشه و كنار اتاق خواب كه همه فقط تخت خواب را نشان مي‌دهند موجب  مي‌شود اتاق خواب شما شلوغ و درهم به نظر برسد. پيشنهاد مي‌شود هنگام  استفاده از آينه در اتاق خواب دقت داشته باشيد كه آينه را جايي قرار دهيد  كه انعكاس خودتان هنگامي كه خواب هستيد را در آن نبينيد. در حقيقت بهتر است  آينه بالاي سرتان باشد تا روبه‌روي شما.

۵. از قوانين فنگ شويي براي استفاده از آينه پيروي كنيد

در  اصول فنگ شويي در خانه به استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي اشاره شده  است؛ چرا كه آينه نور طبيعي خانه را بيشتر مي‌كند و اين در فنگ شويي خوب  است. امروزه استفاده از آينه در اتاق خواب بسيار معمول است؛ اما در فنگ  شويي اتاق خواب نيز به اين مساله اشاره شده است كه نبايد آينه روبه‌روي شما  باشد و شما انعكاسي از تصوير خودتان را به هنگام صبح ببينيد؛ چرا كه اين  مساله انرژي بسياري از فضاي اتاق شما خارج خواهد كرد. بنابراين اگر هم  مي‌خواهيد از قوانين فنگ شويي پيروي كنيد و هم برايتان حضور آينه در اتاق  خواب مهم است؛ حتما آن را در جايي قرار دهيد كه روبروي تختخواب شما نباشد.

آينه در اتاق خواب

۶. بيش از حد از وسايل آينه كاري شده استفاده نكنيد

بسياري  از لوازم خانگي به صورت آينه‌كاري شده وجود دارند. يك قفسه كه روي آن آينه  كار شده يا يك ميز كوچك مي‌تواند ايده خوبي باشد؛ اما دقت داشته باشيد كه  از اين ترفند نبايد بيش از حد استفاده كنيد. وقتي يك وسيله آينه كاري شده  در دكور خانه استفاده شود، توجه را به آن جلب مي‌كنيد؛ اما اگر بيش از حد  از چنين وسايلي استفاده كنيد، فقط فضا را شلوغ و درهم خواهيد كرد.

نصب آينه در پذيرايي

۷. بهتر است آينه را روبروي پنجره قرار ندهيد

اين  يكي ديگر از قواعد فنگ شويي براي استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي خانه  است. قرار گرفتن آينه روبه‌روي پنجره موجب مي‌شود هر چيزي از خارج خانه به  داخل آن وارد شود. ما فقط مي‌خواهيم نور طبيعي خورشيد از بيرون به داخل  خانه بيايد نه هيچ چيز ديگري؛ بنابراين براي دور كردن انرژي منفي از فضاي  داخلي خانه بهتر است آينه را روبه‌روي پنجره قرار ندهيد. در عوض پيشنهاد  مي‌شود از آينه، به روي ديوار كنار پنجره يا ديوارهاي شرقي و شمالي خانه  استفاده شود.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با آينه دكوراتيو، “كاربرد آينه دكوراتيو در خانه” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن 

دكوراسيون داخلي براي منزل كوچك 

طراحي دكوراسيون اتاق خواب با كمترين هزينه 

۷ وسيله كه اتاق خواب شما كم دارد! 

فرش مناسب زير ميز ناهارخوري 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۰:۳۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

ترفندهاي كم‌هزينه براي تغيير دكوراسيون

تغيير دكوراسيون در محيط اطراف، موجب تغيير روحيه افراد خانه مي‌شود.

تغيير دكوراسيون خانه

قرار  نيست هميشه با صرف هزينه‌هاي هنگفت اقدام به تغيير دكوراسيون خانه كنيد.  لازم نيست مبلمان جديد بخريد يا كفپوش و پرده‌ها را تغيير دهيد. كافي است  كمي خلاق باشيد. در اين مطلب از مجله دلتا چند ترفند ساده به شما پيشنهاد مي‌دهيم تا بتوانيد تغيير دكوراسيون خانه خود را با كمترين هزينه انجام دهيد.

تغيير دكوراسيون خانه

افزودن اشياي كوچك به مبلمان

به  جاي تغيير مبلمان خود كه هزينه‌اي گزاف دارد، بهتر است به مبلمان خود با  اضافه كردن بافت‌هاي لطيف و نرم در قالب قاليچه‌اي مدرن و زيبا يا كوسن‌هاي  متعدد، جلوه‌اي نو ببخشيد.

به كار بردن ايده‌هاي ساده و متفاوت

به  فكر ايده‌اي ساده و منحصر به فرد براي تغيير دكوراسيون خانه خود باشيد.  هميشه ايده‌هاي ساده و خاص تأثيرگذاري بيشتري دارند. براي مثال تدارك ديدن  يك ميز عسلي كه از روي هم گذاشتن چند كتاب ساخته شده باشد، يكي از ايده‌هاي  بسيار جذاب و جالب است.

تغيير دكوراسيون خانه

افزودن قاب عكس‌هاي زيبا

عكس‌ها  مي‌توانند به خانه هويت دهند و با ايجاد يك فضاي شخصي به جلوه آن  بيافزايند؛ البته به شرط اينكه اين كار را درست انجام دهيد. بهترين حالت  براي به نمايش گذاشتن عكس‌ها قرار دادن آن‌ها در قاب‌هاي مشابه است. اگر  آن‌ها را در طبقات قفسه‌اي قرار مي‌دهيد، زيباتر است كه كنار آن‌ها  يادگاري‌هاي خاطره‌انگيز ديگري نيز بگذاريد. قرار دادن قاب عكس‌هاي سياه و  سفيد در مقابل ديوار رنگي ايده بسيار زيبايي است.

رنگ آميزي ديوارها براي تغيير دكوراسيون

اگر  خانه‌اي سفيد و بي‌روح داريد، با رنگ‌آميزي ديوارها به عنوان زمينه  دكوراسيون به فضا روح بدميد و براي ايجاد جذابيت بصري بيشتر، مجموعه‌اي  زيبا از بشقاب‌هاي تزييني را روي ديوار نصب كنيد. اين كار سبب مي‌شود رنگ  ديوارها زيباتر به‌نظر برسد. البته استفاده از كاغذديواري نيز بسيار عالي است.

تغيير در بخش ورودي

ايجاد تغيير براي ورودي منزل

از  آنجاكه ورودي خانه اولين جايي است كه هنگام ورود ديده مي‌شود و ذهنيت  بيننده را شكل مي‌دهد، چيدمان اين بخش از اهميت زيادي برخوردار است و بايد  داراي شخصيت باشد. براي اين كار ابتدا آن‌جا را از هرگونه وسيله اضافه از  قبيل دسته كليدها، قبض‌ها و … خالي كنيد.

ديوارها  را به نحوي زيبا و با رنگي مناسب نقاشي كنيد يا از  كاغذ ديواري براي پوشش  آن استفاده كنيد، سپس يك قفسه تفكيك شده و مناسب جلوي يكي از ديوارهاي اين  قسمت قرار دهيد تا مكان ذخيره‌سازيِ مرتب و مفيدي را براي قرار دادن وسايل  ضروري در بخش ورودي بسازيد.

استيكر ديواري

استيكرهاي ديواري

برچسب‌هاي  تزييني ديواري ايده‌اي جديد، ارزان و ساده براي تغيير محيط در كوتاه‌ترين  زمان هستند. برچسب‌ها را مطابق با چيدمان خانه انتخاب كنيد.

خلق نقطه كانوني

هر فضايي نياز به نقطه كانوني دارد، بنابراين حتماً براي خلق اين نقطه كانوني براي تغيير دكوراسيون تلاش كنيد. براي اين كار از هر وسيله‌اي مي‌توانيد  استفاده كنيد. مثل يك تابلوي بزرگ، ميز، كاناپه و هزاران وسيله ديگر.

تغيير دكوراسيون

چيدمان خلاقانه قفسه‌ها و شلف‌ها

براي  چيدمان قفسه‌ها و طبقات دكوري خلاقانه عمل كنيد. براي اين كار مي‌توانيد  از عناصري با اشكال، رنگ‌هاي زنده و شاد و همچنين بافت‌هاي متنوع استفاده  كنيد. در چيدمان هر طبقه بين هر چند عنصر كنار هم، مقداري فضاي خالي قرار  دهيد تا تصوير نهايي، متراكم و شلوغ به نظر نرسد.

چيدمان سه تايي

چيدمان سه تايي لوازم دكوري

گروه  بندي‌هاي سه‌تايي، ايده‌اي مناسب براي به نمايش گذاشتن اشيا در دكوراسيون  داخلي است. به عنوان مثال، فنجان‌هاي چاي، گلدان‌هاي گل و حتي ساعت‌هاي  ديواري و … كه به صورت سه‌تايي كنار هم چيده شوند، جلوه‌اي زيبا به  دكوراسيون مي‌دهند.

همچنين بخوانيد:

رنگ هاي گرم در دكوراسيون داخلي 

نكات مهم براي انتخاب رنگ ديوار 

دكوراسيون پذيرايي كوچك، استفاده‌ بهتر از فضا 

نكات دكوراسيون رنگي 

استفاده از تركيب رنگ و كاغذديواري در خانه 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۵:۵۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

اصول دكوراسيون اتاق خواب

فنگ شويي اتاق خواب سبب ايجاد محيطي سرشار از صلح و آرامش و پر از انرژي مثبت براي استراحت بهتر در شب مي‌شود.

فنگ شويي اتاق خواب

قدمت  فنگ شويي به سال‌هاي خيلي دور برمي‌گردد و با توجه به شيوه زندگي مدرن و  شلوغ امروزي، اهميت اين موضوع بيش از پيش از شده است. در كنار فنگ شويي  ديگر نقاط خانه، فنگ شويي اتاق خواب نيز داراي اهميت است، چرا كه  رعايت  اصول فنگ شويي در اتاق خواب، موجب آرامش بهتر شما در هنگام خواب و ايجاد  محيطي صلح‌آميز و پر از انرژي مثبت براي استراحت مي‌شود. در ادامه با نكاتي  در خصوص فنگ شويي براي اتاق خواب آشنا خواهيد شد. پس با مجله دلتا همراه باشيد.

ايجاد آرامش در خانه

قرارگيري درست تخت‌خواب و مبلمان

يكي  از اصول فنگ شويي در اتاق خواب كه در مقاله‌هاي مرتبط با اين مبحث ديده  مي‌شود، نحوه قرارگيري درست تخت‌خواب و مبلمان مربوط مانند ميز توالت و …  است. بهتر است تخت خود را روبه‌روي در اتاق قرار ندهيد. اتاق خواب اتاق  شخصي و محل آرامش  و بهتر است روبه‌روي در و محل رفت و آمد ديگر اعضاي خانه  نباشد. همچنين قسمت بالاي تخت را به گونه‌اي قرار دهيد كه ۳ تا ۵  سانتي‌متر از ديوار فاصله داشته و جريان آزاد انرژي به سمت شما سرازير شود.  در صورتي كه تخت را از دوطرف به ديوار چسبانده‌ايد نيز بهتر است اين فاصله  را رعايت كنيد.

اتاق خواب شيك

 آينه روبه‌روي تخت قرار نگيرد

ميز  توالت يا آينه آن را هرگز روبه‌روي تخت قرار ندهيد. آينه را كنار تخت  بگذاريد. قرارگيري آينه ميز توالت و جهت سر موقع خواب در فنگ شويي نبايد به  گونه‌اي باشد كه شما نصف شب پس از بيدار شدن از خواب تصوير خود را در آينه  روبه‌رويتان ببينيد؛ بهتر است جهت آينه را عوض كنيد.

مرتب بودن اتاق خواب

يك  مدل فنگ شويي اتاق خواب، مدل مينيمال و با ساده‌ترين وسايل ممكن است. بهتر  است تا جاي ممكن اتاق خواب شما خلوت باشد تا انرژي‌هاي بيشتري جذب كنيد.  از شلوغ كردن اتاق بپرهيزيد و هميشه آن را مرتب كنيد. همچنين بهتر است زير  تخت نيز وسايل زيادي قرار ندهيد.

تخت‌خواب  بايد ارتفاع مناسبي از سطح زمين داشته باشد تا انرژي بتواند زير آن جريان  پيدا كند. بسيار ديده‌ايم كه اين روزها زير تخت‌خواب‌ها كشو و كمدهاي كوچك و  بزرگ قرار مي‌دهند تا وسايل اضافي خود را داخل آن بگذارند. شايد اين كار  براي جبران فضاهاي اندك جاسازي در خانه‌هاي امروزي مناسب باشد؛ اما بر اساس  قانون فنگ شويي جلوي جريان انرژي در اتاق گرفته مي‌شود و بهتر است زير تخت  خود را خالي كنيد.

دكوراسيون داخلي

استفاده از فرش يا قاليچه

گاهي  اوقات افراد از انداختن فرش در اتاق خواب پرهيز مي‌كنند؛ اما اصول فنگ  شويي اتاق خواب مي‌گويد كه فرش مي‌تواند يك دارايي ارزشمند براي اتاق خواب  شما باشد. اضافه كردن فرش كوچك يا قاليچه در زير يا نزديك تخت مي‌تواند به  جمع شدن انرژي در هنگام خواب و ايجاد تعادل بين نيروي‌هاي يين (بافت نرم) و  يانگ (سطح سخت) منجر شود.

دكوراسيون اتاق خواب با وسايل ساده

كنار زدن پرده ها

يك  اصل ديگر در فنگ شويي اتاق خواب اين است كه بايد پرده‌هاي اتاق خواب را  باز كنيد. صبح هنگام پس از بيدار شدن از خواب پرده‌ها را كنار بزنيد تا نور  به شما انرژي دهد. همچنين در صورتي كه شرايط جوي مساعد بود مي‌توانيد  پنجره را نيز باز كنيد. اين امر به شما اجازه مي‌دهد تا انرژي نور طبيعي و  هواي تازه را به اتاق خواب خود وارد كنيد. اما هنگام شب پنجره‌ها و پرده‌ها  را ببنديد تا در زمان خواب انرژي تازه در داخل اتاق شما در گردش باشد و  خارج نشود.

چيدمان اتاق خواب

استفاده از رنگ‌هاي خنثي براي ديوار

اگر  مي‌خواهيد از رنگ‌هاي تند و غير متعارف استفاده كنيد، بهتر است قيد اصول  فنگ شويي را بزنيد. چرا كه براي پيروي از اصول فنگ شويي بايد از رنگ‌هاي  خنثي براي ديوارهاي اتاق خواب خود استفاده كنيد. هنگام نقاشي ديوارهاي اتاق  خواب، رنگ‌هاي خنثي را انتخاب كنيد تا در هنگام خواب انرژي بيش از حد از  رنگ ديوارها جذب نشود. رنگ‌ها طيف گرم و زميني داشته باشند. البته  مي‌توانيد از برخي رنگ‌هاي آبي خنك نيز استفاده كنيد. رنگ‌هاي قرمز، سفيد و  صورتي نيز جاذب انرژي است، مي‌توانيد در اكسسوري‌هاي اتاق خواب، مانند شمع  و گل‌ها از آن‌ها استفاده كنيد.

فنگ شويي در خانه

 اتاق  خواب يكي از موارد مهم در اجراي اصول فنگ شويي خانه و بهتر است حتما براي  داشتن خواب راحت و جذب انرژي بيشتر در هنگام خواب و سر حال بيدار شدن از  خواب به اين نكات توجه كنيد.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با اشتباهات رايج دكوراسيون، “اشتباهات كوچك اما تاثيرگذار در دكوراسيون” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

طراحي ديوار پشت تخت خواب 

رازهاي دكوراسيون اتاق خواب 

در اين اتاق خواب با آرامش بخوابيد 

مبلمان مناسب براي جلو تلويزيون 

اتاق خوابي به سبك مينيمال 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۹:۴۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

در موقعيت هاي مختلف چه لباسي بپوشيم؟

حال چي بپوشم؟ از اون سوال حسابي هاست كه هميشه و همواره همراه همه آدم هاست به خصوص خانم ها ولي آقايان هم اين مشغله فكري را دارند.

حالا چي بپوشم

حالا چي بپوشم ؟ سوالي است كه بسياري از ما در طي روز و قبل از هر مهماني، مجلس و … از خود مي‌پرسيم. در اين مطلب مجله دلتا قصد داريم به شما كمك كنيم تا در زمان كوتاه‌تري به پاسخ اين سوال برسيد. با ما همراه باشيد.

حالا چي بپوشم

دورهمي چي بپوشم

لباس مناسب بانوان: يك دامن مدادي و يا شلوار راحتي زنانه، با شوميز زنانه و كفش پاشنه بلند بپوشيد.

لباس مناسب آقايان: شلوار پارچه‌اي مردانه، پيراهن مردانه و كفش لوفر بهترين انتخاب خواهد بود.

 تيپ اسپرت 

لباس  مناسب بانوان: بي‌خيال شلوار جين زنانه، كتاني سفيد شويد و به جاي آن  شلوار ابريشمي و يا دامن بپوشيد. كفش زنانه تخت و بلوز طرح دار بپوشيد.

لباس مناسب آقايان: شلوار جين را با يك جفت كفش كتاني مردانه و يا كفش لوفر ست كنيد. كت تك و يا كت بليزر مي‌تواند انتخاب مناسب براي شما باشد.  به اندازه بودن لباس توجه داشته باشيد و هرگز لباس گشاد و يا تنگ نپوشيد.

كنسرت چي بپوشم

لباس مناسب بانوان: يك مانتو مشكي را با كتاني و شلوار جين ست كنيد. از شال و روسري متناسب با رنگ پوست خود استفاده كنيد.

لباس  مناسب آقايان: يك پولوشرت و يا بلوز آستين بلند را با يك شلوار كتان ست  كنيد. كفش كالج و يا لوفر هم مي‌تواند تيپ شما را تكميل كند.

 محيط كار چي بپوشم

لباس  مناسب بانوان: مانتو مشكي، مانتو سرمه‌اي و يا قهوه‌اي بهترين رنگ‌هايي  است كه مي‌توانيد بپوشيد. همچنين در محيط كار بهتر است از كفش پاشنه بلند و  يا كتاني استفاده نكنيد.

لباس مناسب  آقايان: شلوار پارچه‌اي، پيراهن مردانه آستين بلند (ترجيحا آبي و سفيد)  بهترين انتخاب براي شماست. كفش رسمي مردانه را جايگزين كالج و كتاني كنيد.

حالا چي بپوشم محل كار

عروسي چي بپوشم

لباس  مناسب بانوان: يك لباس مجلسي متناسب با فرم بدن خود بپوشيد، كفش پاشنه  بلند مهم‌ترين انتخابي است كه مي‌توانيد با اين مدل لباس داشته باشيد. كمتر  از اكسسوري استفاده كنيد.

لباس مناسب  آقايان: تاكسيدو و يا كت و شلوار دو دكمه بپوشيد. پيراهن سفيد با با كراوات  يا پاپيون بپوشيد. كفش آكسفورد مردانه را با بند ساعت و كمربند خود ست  كنيد.

حالا چي بپوشم عروسي

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “كت و شلوار راه راه مردانه را چگونه ست كنيم؟” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

متولدين هر ماه چه لباسي مي‌پوشند؟ 

انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست 

آستين پفي و هر آنچه بايد بدانيد 

چگونه استايل مشكي داشته باشيم 

چند استايل با سرهمي جين در روز هاي پاييز 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۸:۰۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

۶ تيپ و استايل متفاوت با ساس بند

مد  جديد مي‌گويد آقايان مي‌تواند با شلوارهاي فاق بلند از ساس بند استفاده  كنند. اگر قصد استفاده ساسپندر را با كت و شلوار داريد بهتر است ساسپندر  زير كت قرار بگيرد.

ساس بند

قصد  خوشتيپ بودن داريد اما نمي‌دانيد كه چطور به هدف خود برسيد؟ استفاده از  ساس بند مي‌تواند ظاهر شما را جذاب‌تر و شيك‌تر كند. ساس بند يا ساسپندر را  مي‌توان با لباس‌هاي رسمي مانند كت و شلوار و تيپ‌هاي اسپرت نيز استفاده  كرد.  ۶ تيپ متفاوت با ساس بند عنوان اين مطلب مجله دلتا است، با ما همراه باشيد.

انتخاب رنگ، طرح و پارچه ساس بند

همانطور كه لازم نيست پوشت همرنگ كراوات و كت و شلوار باشد، ساس‌بند هم مي‌تواند در رنگي متفاوت از كت و شلوار انتخاب شود.

رنگ‌هاي  تيره و پارچه‌هاي ساده و بدون طرح رسمي‌تر از ساير مدل‌هاي ساسپندر هستند.  پس اگر قرار است تنها يك مدل ساسبند خريداري كنيد، رنگي را انتخاب كنيد كه  همه‌كاره باشد و با اكثر لباس‌هاي همخواني داشته باشد.

انواع ساس بند مردانه 

بند شلوار دكمه‌اي: اين نوع بند شلوار براي استفاده همراه پيراهن‌هاي رسمي و كت و شلوار مناسب است.

بند شلوار كليپسي: براي استايل‌هاي نيمه رسمي مردانه مي‌توانيد از اين نوع ساسپندر استفاده كنيد.

۶ تيپ و استايل متفاوت با ساس بند

ظاهر غير رسمي: شلوار جين تنگ با پاچه‌هاي تا زده شده به همراه بوت و پيراهن جين، اين تيپ هم اسپرت است و هم مد روز.

ظاهر رسمي: استفاده از پيراهن سفيد مردانه به همراه يك شلوار تيره به همراه يك ساس بند نازك مي‌تواند ظاهري رسمي و جذاب به شما بدهد.

ساس بند رسمي

تيپ غير رسمي با ساسبند چرمي: اين نوع از ساس بندها را مي‌توان با يك شلوار قرمز پوشيد كه اين روزها خيلي مد شده است.

تيپ رسمي با يك ساسبند خاكستري: ست كردن يك پيراهن سفيد مردانه به همراه كراوات آبي طرح‌دار مي‌تواند يك ظاهر شيك به همراه داشته باشد.

تيپ اسپرت: يك كفش چرم قرمز به همراه يك شلوار جين  آبي تيره به همراه ساسبند و پاپيون مي‌تواند تيپ شما رو تكميل كند.

آستين را تا بزنيد: تا زدن آستين پيراهن به همراه يك بند شلوار مي‌تواند زيبا‌تر از آن چيزي كه هستيد نشان دهد، بعلاوه باعث خوشتيپ‌تر شدن شما خواهد شد.

ساس بند آستين

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “انواع كت چرم مردانه” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

دكمه سردست و آنچه بايد بدانيد 

كراوات و تمام آنچه بايد بدانيد 

انتخاب شال گردن مردانه 

راهنماي انتخاب كمربند مردانه 

كت و شلوار راه راه مردانه را چگونه ست كنيم؟ 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۴:۰۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

نحوه پاك كردن لكه هاي كهنه از روي لباس

پس از  تمام شدن مرحله شست و شوي لباس‌ها، آن‌ها را در يك منطقه خشك و در معرض  نور مستقيم خورشيد قرار دهيد. نور مستقيم خورشيد سبب از بين رفتن و كم رنگ  شدن هرگونه لكه اي مي‌شود.

پاك كردن لكه كهنه از لباس

آيا  پس از شستشوي لباس‌ها بر روي آن‌ها لكه‌هاي خاكستري رنگي مشاهده مي‌كنيد؟  آيا لباسشويي شما بوي نامطبوع بسيار زيادي مي‌دهد؟ اين لكه‌ها نشانه‌اي از  وجود قارچ، كپك و باكتري بر روي لباس‌ها مي‌باشد. در اين مطلب نحوه پاك  كردن لكه هاي كهنه و تثبيت شده از روي لباس را به شما آموزش خواهيم داد. با مجله دلتا همراه باشيد.

پاك كردن لكه كهنه از لباس

جلوگيري از ايجاد لكه بر روي لباس ها

اولين  گام براي مواجه نشدن با مشكل، جلوگيري از وقوع آن مي‌باشد. در نتيجه براي  جلوگيري از پيدايش لكه‌هاي ماندگار بر روي لباس مراحل زير را انجام دهيد.

پاك كردن لكه كهنه از لباس ماشين لباس شويي

پاك كردن لكه كهنه از لباس با سركه سفيد

سركه  يك ضدعفوني كننده بسيار قوي مي‌باشد كه مي‌تواند از لباس‌ها در برابر  هرگونه قارچ و باكتري محافظت كند. يك قاشق سركه را با مقدار آب مخلوط كرده  تا محلول رقيقي به دست آوريد سپس آن را بر روي بخش‌هاي مختلف لباس‌هاي لك  شده و يا حتي لباس‌هاي سالم براي جلوگيري از كثيف شدن بريزيد.

پاك كردن لكه كهنه از لباس با سفيد كنند

يكي  از محصولاتي كه سبب از بين بردن دائمي و سريع لكه‌ها مي‌شود، سفيد  كننده‌هاي بسيار قوي مي‌باشد. البته در انتخاب سفيدكننده بايد بسيار دقت  كرد كه متناسب با جنس لباس‌ها باشد تا آسيبي به بافت و پارچه نزند.

شست و شوي دستي لباس 

براي  آن كه سفيد كننده و يا پودرهاي ديگري كه به عنوان پاك كننده استفاده  مي‌كنيد تاثير بسيار زيادي بر روي لباس بگذارد بهتر است پس از زدن پودر به  مناطق لك شده كمي لباس را با دست شست و شو بدهيد.

آب گرم

درست  است كه مناطق گرم و مرطوب براي رشد باكتري و قارچ‌ها بسيار مناسب است اما  تمامي قارچ‌ها و باكتري‌ها در دماي بسيار بالا از بين مي‌روند. بنابرين  تنظيمات ماشين لباسشويي خود را بر روي دماي بالا تنظيم كرده و از يك پاك  كننده بسيار قوي نيز استفاده كنيد. به خاطر داشته باشيد كه قبل از انتخاب  دماي مناسب به الياف و بافت لباس‌ها و دماي مناسب براي آن‌ها كه معمولا بر  روي مارك داخلي لباس زده مي‌شود، توجه كنيد.

پاك كردن لكه كهنه از لباس درجه ماشين

 نور خورشيد

پس  از تمام شدن مرحله شست و شوي لباس‌ها، آن‌ها را در يك منطقه خشك و در معرض  نور مستقيم خورشيد قرار دهيد. نور مستقيم خورشيد سبب از بين رفتن و كم رنگ  شدن هرگونه لكه اي مي‌شود.

  • بعد از هر بار شستشو با ماشين لباس شويي، سريعا لباس‌ها را خارج كرده و در معرض نور مستقيم خورشيد قرار دهيد.
  • اگر لباس‌هايتان رطوبت دارند، قبل از استفاده از آن‌ها حتما آن‌ها را با اتوي خشك، اتو كرده تا كاملا خشك شوند.
  • اگر  لباستان نم دار است هرگز آن را در سبد لباس‌هاي كثيف قرار ندهيد. بوجود  آمدن يك محيط مرطوب در بين لباس‌هاي كثيف، محيط را براي رشد قارچ و باكتري و  لكه دو چندان مي‌كند.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيشتر “۷ روش تضمين شده براي تميز كردن كفش سفيد” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

چگونه از رنگ دادن لباس جلوگيري كنيم؟ 

تيپ هنري زنانه با ۱۱ ايده مناسب 

چطور تيپ جين بزنيم؟ 

چه بپوشيم تا شيك ديده شويم؟ 

چرا نبايد لباس ارزان خريد؟ 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۹:۳۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

راهنماي انتخاب لباس مجلسي بلند

فرم  بدن هر خانمي با خانم ديگر متفاوت است. اگر مدل لباسي كه مي‌پوشيد را  متناسب با فرم بدن خود انتخاب كنيد، مي‌توانيد اندام‌تان را زيباتر از حالت  عادي نشان دهيد.

پيراهن  ماكسي از آن دسته لباس‌هايي است كه هيچ‌وقت از مد نمي‌افتد و معمولا يك  مدل آن در كمد لباس‌هاي هر خانم شيك پوش و زيبايي وجود دارد. پيراهن‌هاي  ماكسي از لحاظ سبك تنوع بسياري دارند و ست كردن نيز كمي دقت مي‌خواهد. در  اين مطلب مجله دلتا قصد داريم تا شما را با صفر تا صد فرآيند انتخاب يك پيراهن مجلسي بلند آشنا كنيم. با ما همراه باشيد!

راهنماي انتخاب لباس مجلسي بلند

فرم بدن خود را به خوبي بشناسيد

فرم  بدن هر خانمي با خانم ديگر متفاوت است. اگر مدل لباسي كه مي‌پوشيد را  متناسب با فرم بدن خود انتخاب كنيد، مي‌توانيد اندام‌تان را زيباتر از حالت  عادي نشان دهيد. بايد بدانيد اندامي ريزنقش داريد و يا درشت، سپس مدل‌هاي مختلف لباس مجلسي را بررسي كنيد.

طرح و رنگ لباس مجلسي بلند

پارچه،  رنگ و طرح پيراهن ماكسي چند فاكتور كليدي هستند كه بايد در هنگام انتخاب و  خريد به آنها خوب توجه كنيد. پس براي اينكه يك لباس مجلس بلند به زيباترين  شكل ممكن روي بدن ديده شود، مدلي از آن را انتخاب كنيد كه پارچه و طرح و  رنگش با فرم بدن شما متناسب باشد.

لباس مجلسي بلند رنگ

اندازه قد پيراهن ماكسي

لباس  مجلسي بلند اندازه‌هاي متفاوتي دارد. بعضي از آن‌ها كمي كوتاه هستند و  بعضي ديگر تا روي زمين مي‌رسند. بهتر است از ميان اين اندازه‌ها، اندازه‌اي  را انتخاب كنيد كه براي‌تان راحت باشد، نه اينكه باعث شود زمين بخوريد و  يا پيراهن‌تان زير پاي‌تان گير كند.

لباس مجلسي بلند قد

اكسسوري مناسب پيراهن مجلسي بلند

پيراهن‌هاي  ماكسي مدل‌هاي بسيار متفاوتي دارند؛ بعضي از آنها خيلي رسمي و بعضي از  آنها غير رسمي است. بعضي ديگر هم بسيار كاربردي هستند؛ يعني مي‌توانيد با  استفاده از لوازم جانبي و زيورآلات متفاوت، پيراهن خود را به يك لباس شب و  يا يك لباس نيمه‌رسمي تبديل كنيد.

  • لباس  مجلسي بلند كه يك طرح بزرگ دارد و يا طرح آن گلدار است، ديگر قسمت‌هاي  استايل‌تان را كاملا ساده انتخاب كنيد تا توجه افراد به سمت طرح پيراهن جلب  شود.
  • پيراهن ماكسي يك پيراهن بلند و كمي گشاد است. به همين دليل، همراه با آن يك جفت كفش ساده و راحت بپوشيد. معمولا همراه با يك پيراهن ماكسي، از يك جفت صندل  بنددار ساده با رنگي خنثي استفاده مي‌شود. هيچوقت همراه با يك لباس مجلسي  بلند از چكمه و يا كفش تخت جلو بسته استفاده نكنيد.
  • استفاده  از زيورآلات شيك همراه با يك لباس مجلسي بلند ، زيبايي آن را دوچندان  مي‌كند. مي‌توانيد از زيورآلات، كيف دستي و يا كمربند استفاده كنيد تا  استايل‌تان تكميل شود.
  • مي‌توانيد  همراه با يك پيراهن ماكسي ساده كه رنگي ساده دارد، از يك گردنبند پر زرق و  برق استفاده كنيد تا استايل‌تان از حالت سادگي خارج شود.
  • اگر دوست داريد كه كمر خود را باريكتر نشان دهيد و همچنين، كمي از گشادي لباس خود كم كنيد، ميتوانيد روي آن يك كمربند شيك ببنديد.

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “راهنماي كامل انتخاب لباس عروس” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

لباس مجلسي مناسب خانم‎هاي چاق 

كدام رنگ لباس مجلسي براي من مناسب‌تر است؟ 

نكاتي كه درباره‌ لباس شب سفيد بايد بدانيد 

راهنماي كامل انتخاب لباس عروس 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۴:۴۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

انواع بوت‌هاي مردانه

بوت‌ هاي مردانه بيش از آنچه كه فكرش را مي‌كنيد، كاربردي‌ است و به سادگي با لباس‌هاي مختلف ست مي‌شود.

بوت هاي مردانه

آقايان مدت‌هاست كه از انواع بوت استفاده مي‌كنند اما نه به عنوان كفش يا چكمه‌اي صرفا كاربردي. امروزه استفاده از بوت‌ هاي مردانه براي ساخت  استايلي منحصر به فرد، به شكل روز افزوني در حال توسعه است. در ادامه با مجله دلتا همراه باشيد.

مدل بوت هاي مردانه  چلسي

بوت  كلاسيك چلسي در دوران ملكه ويكتوريا، توسط كفش سازان ويكتوريايي ساخته شد.  اين مدل بـه سال ها قبل بازمي‌گردد، اما همچنان طرفداران خاص خود را دارد.  يكي از علل شهرت اين مدل كفش، تبليغاتي بود كـه توسط گروه‌هاي مشهوري چون  بيتلز و رولينگ استونز انجام شد. اين مدل چكمه مردانه بسيار آسان و كاربردي  است.

بوت چلسي

لژ  بوت مردانه متفاوت بوده، از اين رو اگر بـه دنبال كفشي آسان و اسپورت‌تر  مي‌گرديد، مي توانيد از مدل‌هاي بدون لژ آن استفاده كنيد. بي‌شك چلسي يكي  از بهترين انتخاب‌ها در بين بوت‌ هاي مردانه اسـت. از آنجا كـه اين چكمه  ساده و بـه دور از جزييات طراحي شده، انتخاب خوبي هم براي موقعيت هاي رسمي و  هم غيررسمي است. اگر مي‌خواهيد يك تيپ اسپورت بزنيد، آن را به همراه يك  كاپشن چرم و شلوار جين بـه تن كنيد اما اگر هدف‌تان تيپي رسمي ست، كت و  شلوار نيز گزينه مناسبي براي آن خواهد بود.

مدل بوت بروژ

بوت  مردانه بروژ «Brogue» ابتدا در اسكاتلند و ايرلند ساخته شد كـه اساسا از  پوست حيوانات تهيه مي‌شدند. روي آنها روزنه‌هاي كوچكي تعبيه شده بود تا  رطوبت قرار گرفته روي كفش را از بين ببرند اما بـه مرور اين روزنه‌ها جنبه  تزييني پيدا كرد. بروژ بـه ۲ دسته تقسيم مي شود:

بوت بروژ

كفش‌هاي  دربي با بال باز و كفش‌ها آكسفورد با بال هاي متصل بـه رويه. گرچه مدل  كلاسيك آن با چرم قهوه‌اي درست شده اسـت اما اكنون در چندين رنگ «قهوه اي،  مشكي و جگري»، سبك و جنس شامل براق و جير نيز وجود دارند. كفش بروژ زماني  كفش‌هاي غيررسمي و بيرون شهري درنظر گرفته مي‌شدند و براي مناسبت‌هاي رسمي  قابل قبول نبودند اما اكنون، به‌دليل تنوعي كـه در سبكهاي مختلف آن بوجود  آمده، در اغلب رويداد هـاي رسمي نيز ديده مي‌شوند. از اين رو شـما  مي‌توانيد آن رابا لباس‌هاي مختلفي از شلوار جين و پيراهن ساده يقه هفت  گرفته تا شلوار و پيراهن كتان بـه تن كنيد.

مدل بوت دربي

بوت‌‌هاي  دربي « Derby» يك پديده بـه نسبت جديد بـه حساب مي‌آيند و شـما با خريد  آنها مي توانيد با يك تير دو نشان بزنيد. بي شك در كمد لباس هر آقايي يك  جفت از اين بوت‌ ها ديده مي‌شود.

بوت دربي

اين  چكمه‌ها بـه طور سنتي با پنجه گرد و بندهاي ثابت و چرم براق توليد  مي‌شوند. مي‌توانيد آن را با شلوار جين و پيراهن‌هاي چهارخانه بـه زيبايي  ست كنيد. اگرهم بـه دنبال تيپي براي موقعيت هاي رسمي تان مي‌گرديد، آن رابا  كت‌هاي فاستولي با فلانت بـه تن كنيد. از آنجا كـه اين بوت‌ها بـه رنگ هاي  قهوه‌اي تيره و مشكي طراحي شده‌اند، بـه آساني با هر رنگ لباسي جور در  مي‌آيند. اما بهترين ست ها براي آن شلوار كرم، كت چهارخانه و تي شرتي ساده  اسـت.

مدل بوت چوكا

بوت‌‌هاي  چوكا chukka امروزه از مشهور ترين و رايج‌ترين مدل‌هاي بوت محسوب مي‌شوند  كـه دليل آن هم آساني و شكيل بودن آنهاست. شايد بـه نظرتان ست كردن لباس با  اين مدل چكمه كمي سخت باشد اما اگر شلواري كـه بـه تن مي‌كنيد بـه گونه‌اي  باشد كـه پاچه آن دقيقا تا روي كفش تان بيايد، بدانيد كـه انتخاب درستي  داشته‌ايد.

بوت چوكا بوت هاي مردانه

اين  بوت‌‌هاي مردانه كـه در رنگ هاي قهوه اي مشكي طراحي شده، براي موقعيت‌هاي  رسمي و محل كار، انتخاب بسيار مناسبي است. پيشنهاد مـا اين اسـت كـه آن را  به همراه يك شلوار جين مشكي و تيشرت سفيد بـه همراه يك پيراهن خاكستري روي  آن ست كنيد.

مدل بوت كوهنوردي

اگر  بـه دنبال چكمه‌اي براي ماجراجويي‌هايتان مي گرديد، مـا بوت‌هاي كوهنوردي  رابه شـما پيشنهاد مي‌دهيم. اين مدل بوت‌‌هاي مردانه سخت، مقاوم و بسيار  كاربردي‌اند. از پوشيدن اين كفش در موقعيت‌هاي رسمي يا حتي محل كار خودداري  كنيد.

بوت كوهنوردي بوت هاي مردانه

از  آنجا كـه اين بوت‌‌ها تنها هنگام كوهنوردي و پياده روي‌هاي دشوار كاربرد  دارند، براي ست كردن لباس‌هايتان با آن، بهتر اسـت كـه بـه دنبال لباس‌هايي  آسان و اسپورت باشيد. در فصل‌هاي سرد سال، از لايه لايه لباس پوشيدن  نترسيد. جنس‌هاي مختلف پارچه هم چيزي ا‌ست كـه مي‌تواند بـه ظاهر شـما  جذابيت بيشتري دهد.

مدل بوت هاي مردانه بايكر

بو‌ت‌  هاي بايكر از بوت‌هاي مارلون براندو، هنرپيشه آمريكايي، الهام گرفته اسـت.  گرچه اين چكمه‌ مردانه بـه چكمه‌‌هاي موتورسواري شباهت دارند اما امروزه  براي موقعيت‌هاي ديگري نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرند. شـما مي‌توانيد آن  را با ژاكتي چرمي، تي شرتي ساده و شلوار جيني مشكي يا بـه همراه يك پالتوي  بلند بـه تن كنيد. اين بوت‌هاي چرمي زيبا استايل شيك و زيبايي را به شـما  خواهند بخشيد.

بوت بايكر بوت هاي مردانه

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “آشنايي با انواع تي‌شرت مردانه” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟ 

راهنماي ست كردن رنگ آبي 

انواع يقه‌ لباس زنانه كه نمي‌شناسيد 

ست كردن شلوار گلدار 

برند هاي حجاب در دنياي مد 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۸:۱۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

لباس‌هاي چهارخانه را با چي ست كنيم؟

با  خيال راحت يك شلوار جين تيره رنگ را با يك لباس چهارخانه ست كنيد. اما  نكته‌ جالب كه اينجا وجود دارد اين است كه با استفاده از يك رنگ خاص و  متناسب با اين تركيب، استايل خود را به طور كامل تغيير دهيد.

لباس چهارخانه با چي ست كنيم

يكي  از محبوب‌ترين مدل‌هاي لباس پاييزي، لباس‌هايي با پارچه‌هاي چهارخانه  هستند. البته ست كردن اين پارچه‌هاي زيبا كه بسيار هم متنوع است، كار چندان  آساني نيست و ممكن است ناچار شويد براي مدتي طولاني رو به روي كمد  لباس‌هاي خود بايستيد و كاملا گيج بشويد. به همين دليل است كه تصميم گرفتيم  در اين مطلب مجله دلتا، ” لباس چهارخانه با چي ست كنيم” را براي شما شرح دهيم. با همراه باشيد.

لباس چهارخانه با چي ست كنيم

براي  شروع، يك لباس چهارخانه با تركيب رنگ سفيد و مشكي انتخاب كنيد. سپس يك رنگ  زيباي پاييزي را به اين تركيب اضافه كنيد؛ در مورد لباسي به رنگ سياه و  سفيد، مي‌توانيد يك كت خانمانه و پاييزي به رنگ عسلي را با آن ست كنيد و در  روزهاي سرد فصل پاييز، از اين تركيب رنگ گرم و زيبا لذت ببريد! همچنين  مي‌توانيد براي اينكه استايل‌تان كمي از حالت رسمي خارج شود، اين تركيب را  با يك نيم بوت به رنگ خاكستري و يك كيف دستي كوچك به رنگ مشكي ست كنيد.

لباس چهارخانه با چي ست كنيم سفيد مشكي

 از رنگ‌هايي كه به هم مي‌آيند استفاده كنيد

با  خيال راحت يك شلوار جين تيره رنگ را با يك لباس چهارخانه ست كنيد. اما  نكته‌ جالب كه اينجا وجود دارد اين است كه با استفاده از يك رنگ خاص و  متناسب با اين تركيب، استايل خود را به طور كامل تغيير دهيد. مثلا  مي‌توانيد با پيراهن چهارخانه از يك كيف به رنگ سبز زيتوني و يك كفش تخت به  رنگ آلبالويي استفاده كنيد و از اين تركيب رنگ منحصر به فرد و شيك پاييزي  لذت ببريد!

دامن چهارخانه بپوشيد

لباس‌هاي  چهارخانه و دامن با يكديگر تركيب بسيار جذابي ايجاد مي‌كنند؛ يك دامن با  پارچه چهارخانه  با يك پليور ست كنيد. همراه با اين تركيب، از يك كيف كج با  رنگي خنثي و يك جفت نيم بوت با رنگي خنثي استفاده كرده و استايلي شيك و  منحصر به فرد خلق كنيد.

لباس چهارخانه با چي ست كنيم دامن

براي آخر هفته لباس چهارخانه با چي ست كنيم

براي  زمان‌هايي كه دوست داريد لباس راحت بپوشيد و هم زمان استايلي شيك داشته  باشيد، مي‌توانيد يك شلوار جين رنگ روشن و سنگ‌شوردار را با يك بلوز با طرح  چهارخانه ست كنيد يا برعكس. يا همراه با اين تركيب، از يك جفت كفش كتوني و  يا يك جفت نيم بوت پاشنه‌دار استفاده كنيد.

لباس چهارخانه با چي ست كنيم آخر هفته

براي مناسبت‌هاي نيمه رسمي لباس چهارخانه با چي ست كنيم

معمولا  ماهيت لباس‌هايي كه پارچه چهارخانه دارند، غير رسمي است. اما اگر قصد  داريد براي مناسبت‌هاي نيمه رسمي لباس چهارخانه بپوشيد، يك پيراهن تنگ و  آستين حلقه‌اي با پارچه چهارخانه و با تركيب رنگي شيك را با يك كت نيمه  رسمي به رنگ مشكي و زيورآلات شيك ست كنيد.

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “انواع سبك با پيراهن چهارخانه” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

سبز تيره، رنگي جذاب براي استايل روز هاي پاييزي 

متولدين هر ماه چه لباسي مي‌پوشند؟ 

نكات كاربردي براي انتخاب لباس و استايل دانشجويي 

رنگ صورتي در استايل روزهاي سرد 

نحوه صحيح ست كردن ژاكت بافتني 

با مجله مدو زيبائي دلتا همراه باشيد . 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۴:۱۷ توسط:مجله دلتا موضوع: