كيف Tote

كيف‌هاي tote، كيف‌هاي دستي با اندازه‌ بزرگ و بند متوسط است. اين كيف‌ها معمولا خيلي جادار و جنس آنها از چرم يا الياف مصنوعي مشابه چرم است. اما انتخاب شما هر كدام است، سعي كنيد در انتخاب كيفيت اين مدل كيف دقت بيشتري داشته باشيد، چون اين كيف‌ها را به صورت روزمره استفاده مي‌كنيد و بنابراين به كيفيت و دوام بالايي نياز دارد. كيف tote را مي‌توانيد با استايل كاري و اداري و استايل‌هاي روزمره و خياباني استفاده كنيد.

كيف زنانه بند بلند

كيف زنانه بند بلند

اين مدل كيف زنانه يكي از خوش‌دست‌ترين و كاربردي‌ترين كيف‌هايي است كه هر خانمي در كمد لباس‌هايش مي‌تواند داشته باشد. اين مدل كيف نه تنها در يك استايل روزمره جاي كافي براي وسايلي مانند كيف پول، كليد، آينه و چند تكه لوازم آرايشي دارد، بلكه به شما اجازه مي‌دهد آزادانه از دست‌هاي خود استفاده كنيد.

كيف زنانه مجلسي

كيف زنانه دستي مجلسي

يكي از كاربردي‌ترين مدل‌هاي كيف زنانه مجلسي، كيف‌هاي بند زنجيري مشكي رنگ است. مي‌توانيد از اين مدل به روش‌هاي مختلف و با استايل‌هاي متنوع استفاده كنيد. با داشتن يك كيف مجلسي مشكي بند زنجيري براي هيچ يك از تيپ‌هاي مهماني خود به كيف ديگري نياز نخواهيد داشت.

كوله پشتي زنانه

كوله پشتي زنانه

كوله پشتي نه تنها زماني كه وسايل زيادي داريد به شما كمك مي‌كند كه به راحتي بدون ايجاد فشار اضافي به دست، شانه و كمر وسايل را حمل كنيد، بلكه در موقعيت‌هاي خاص و به ويژه در سفر باعث مي‌شود دو دست آزاد داشته و آزادانه حركت كنيد.

نكته‌ مهم ديگري كه علاوه بر كيفيت، در خريد اين مدل كوله پشتي بايد به آن توجه كنيد، اندازه‌ آن است. فراموش نكنيد كه اين كوله پشتي‌ها اگرچه در مسافرت به كار مي‌آيد، اما كوله‌ سفري نيست و فقط براي حمل وسايل ضروري به كار مي‌رود. بنابراين يك مدل كوله پشتي زنانه انتخاب كنيد كه در عين جادار بودن، ظرافت هم داشته باشد و بتوانيد آن را با استايل‌هاي متنوع ست كنيد.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با انواع استايل زنانه “انواع كت چرم زنانه” را مطالعه كنيد.